Svátek má: Jaromír

Zprávy

Velikost textu:

Tucker oznamuje návrat na Twitter: „Dnes tyrani truchlí“

Tucker oznamuje návrat na Twitter: „Dnes tyrani truchlí“

<< VIDEO >> Liberální média šílí z možných „nenávistných projevů“ , když Elon Musk koupil Twitter .

Tucker Carlson
27. dubna 2022 - 00:00

Je to trochu k smíchu – tytéž liberální skupiny, které neměly problém s potlačováním nebo zakazováním lidí, najednou šílí, že velení bude mít člověk, který je víceméně libertarián. Je to konec světa.

Human Rights Watch, ACLU, Amnesty International a NAACP všechny vyjádřily obavy.

„Bez ohledu na to, kdo je vlastníkem Twitteru, má společnost odpovědnost za lidská práva, aby respektovala práva lidí po celém světě, kteří na platformu spoléhají. Změny v její politice, funkcích a algoritmech, velkých i malých, mohou mít nepřiměřené a někdy zničující dopady, včetně offline násilí,“ řekla agentuře Reuters v e-mailu Deborah Brownová, výzkumnice v oblasti digitálních práv a obhájkyně Human Rights Watch.

„Svoboda projevu není absolutní právo, a proto Twitter musí investovat do úsilí, aby své nejzranitelnější uživatele na platformě udržel v bezpečí,“ dodala.

„I když je Elon Musk členem ACLU a jedním z našich nejvýznamnějších podporovatelů, existuje velké nebezpečí, když má v rukou jednotlivec takovou moc,“ řekl Anthony Romero, výkonný ředitel American Civil Liberties Union. Reuters poté, co byla dohoda oznámena.

„Poslední věc, kterou potřebujeme, je Twitter, který záměrně zavírá oči před násilnými a urážlivými projevy proti uživatelům, zejména těm, kteří jsou nejvíce postiženi, včetně žen, nebinárních osob a dalších,“ Michael Kleinman, ředitel pro technologie a lidská práva. v Amnesty International USA, řekl v pondělí.

Prohlášení NAACP: „Pan. Musk: Svoboda projevu je úžasná, nenávistné projevy jsou nepřijatelné. Dezinformace a nenávistné projevy nemají na Twitteru místo. Nedovolte 45 vrátit se na plošinu. Nedovolte, aby se Twitter stal Petriho miskou pro nenávistné projevy.“„Projevy nenávisti“ k některým lidem v těchto skupinách se jednoduše překládají jako „projevy, se kterými nesouhlasím“. Tento druh politického potlačování je to, co Musk – absolutista svobodného slova, který se sám nazývá – řekl, že je proti.

Ale to, čeho se liberální elita skutečně obává, je ztráta kontroly nad platformou – nebudou moci vypnout věci, jako je příběh o notebooku Hunter Bidena. Musk se nyní může dozvědět více o tom, jak kontrolovali věci a zavírali lidi. To, doufejme, bude odhaleno a odstraněno.

Ale už to vypadá, že je cítit nějaké pozitivum. Twitterový účet Tuckera Carlsona je zpět a tweetuje. Netweetoval od 22. března poté, co byl Tucker pozastaven kvůli tweetu odkazujícímu na Rachel Levine, která citoval tweety od Babylon Bee a Charlieho Kirka.

Jsme zpět.
— Tucker Carlson (@TuckerCarlson) 25. dubna 2022

Není jasné, zda bylo pozastavení zrušeno kvůli převzetí Muska, nebo zda budou povoleny i ostatní, ale nepochyboval bych o tom, že k tomu dojde, protože to byla diskuse o pozastavení Babylon Bee, která údajně vyvolala Elonovo znepokojení nad svobodou. problém s řečí na Twitteru, pro začátek . Takže by kruh uzavřel, kdyby nyní, po koupi Twitteru, osvobodil Bee.

Lidé z Babylon Bee jsou venku s novou parodií a se zatajeným dechem čekají, až budou propuštěni ze zákazu na Twitteru.Tucker Carlson také zvážil, jak to prolomí monopol liberální elity na Big Tech sociálních médiích, „Muskův nákup Twitteru je největším politickým vývojem od zvolení Donalda Trumpa v roce 2016. Je to určitě nejhrozivější výzva pro zkorumpované a nekompetentní. vedení této země."

Tucker Carlson o Elonu Muskovi, který kupuje Twitter: "Dnes v noci tyrani truchlí." pic.twitter.com/BVrZN9k2eo
„Všichni se dnes stali trochu silnějšími," prohlásil Carlson. „Dnes v noci tyrani truchlí. A to je opravdu výhra pro nás všechny“.

(rp,regionalninovinky.cz & prvnizpravy.cz,clarionnews,foto:arch.)Kdybyste měli na výběr, na post premiéra ČR byste zvolilli: