Svátek má: Naděžda

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Mimochodem Německo dobrou cenu zemního plynu mít od Ruska bude a nepotřebuje k tomu ani Klause a spol,ani ODS,TOP09,STAROSTY atd,uhlobarony,lobisty apd z čecháčkovska,takže já se budu řídit jen podle sebe a nikoliv podle výsledků kapitalistických voleb.
• nezapomeňte citovat Vaši ubohou mantru,že za to může opět socialismus,na to jste zpolitizovaný kapitalisti vysokoškoláčci podtržené jedničky,kdy zemní plyn nechtějí od Ruska pravičáci kapitalisti vysokoškoláci z ČR z důvodu pravicového kapitalismu.
• a elektřina bude drahá jako zlaté pruty a hlavně pravičáci kapitalisti vysokoškoláčci,co se v prvé řadě zajímáte hlavně o své stranické průkazy a o vlastní nenažranost po bohatství,nezapomeňte citovat Vaši ubohou mantru,že za to může opět socialismus.
• Vždyť neobjednávejte zemní plyn do budoucna,dáme si pravičácké kapitalistické reformy a budeme klepat kosu kvůli kapitalistickým vysokoškoláčkům a kapitalistickým boháčům/lobistům hurá zemní plyn nebude a elektřina bude drahá jako zlaté pruty
• .Vždyť neobjednávejte zemní plyn do budoucna,dáme si pravičácké kapitalistické reformy a budeme klepat kosu kvůli kapitalistickým vysokoškoláčkům a kapitalistickým boháčům/lobistům hurá zmení plyn nebude a elektřina bude drahá jako zlaté pruty
• Super,budu klepat kosu,aby zpolit. kapitalistický vysokoškoláčci,byli ještě mnohem bohatší,už se nemohu dočkat,kupředu pravá vysokoškolský kopyta.Vždyť neobjednávejte zemní plyn do budoucna,dáme si pravičácké kapitalistické reformy a budeme klepat kosu.
• jen hamižně hrabat bohatství 32 let do pouze svých nenažraných vysokoškolských kapitalistických kapsiček.Super,budu klepat kosu,aby zpolit. kapitalistický vysokoškoláčci,byli ještě mnohem bohatší,už se nemohu dočkat,kupředu pravá vysokoškolský kopyta.
• jen hamižně hrabat bohatství 32 let do pouze svých nenažraných vysokoškolských kapitalistických kapsiček.To bude super,nudu klepat kosu,aby kapitalistický vysokoškoláček,byl ještě mnohem bohatší,už se nemohu dočkat,kupředu pravá vysokoškolský kopyta.
• Je to jasný agentůra je čučkařský ROBOT- BLABOL..Je to jasný co kapitalista vysokoškoláček,to lobistický,nebo stranický nenažraný debílek nebo slepice k pohledání,ale dobrou cenu zemního plynu vyjednat neumí,jen hamižně hrabat bohatství 32 let.
• Je to jasný agentůra je čučkařský ROBOT- BLABOL
• Hele agentůro, slíbil si, že se budeš učit německy...Učím se cizí jazyk a hledám si i práci,ale taky nemíním klepat v zimě kosu/nemyslím tuto zimu,ale do budoucna vy vysokoškolský kapitalistický zájmový kopyta,už si uvědomte boháči,že tu nežijete jen vy.
• Hele agentůro, slíbil si, že se budeš učit německy, aby si splatil dluhy, kecal si neučíš se a jen tady slintáš své bludy...Jaký bludy,vždyť mám pravdu,zemní plyn budeme potřebovat a budeme potřebovat dobrou cenu zemního plynu vy vysokoškolský kopyta.
• takže zemní plyn budeme potřebovat a kvůli vysokoškolským kapitalistům nebudu v zimě klepat kosu a naopak vyčůránkovský kapitalisti vysokoškoláčci a lobisti budou opět pomocí kapitalismu ještě bohatší,než byli,mě kapitalismem neoklamete vysokoškoláčci.
• Hele agentůro, slíbil si, že se budeš učit německy, aby si splatil dluhy, kecal si neučíš se a jen tady slintáš své bludy.
• kdy zasraný kapitalistický vysokoškoláci,své vysokoškolské diplomy používají ke svým zájmovým manipulacím vůči chudým občanům a zneužívají toho,že to nevědí,takže zemní plyn budeme potřebovat a kvůli vysokoškolským kapitalistům nebudu v zimě klepat kosu.
• kdy chudý občané se nemusí řídit podle zasraných zájmů zasraných lobistických kapitalistických nenažraných vysokoškoláků od 89,kdy zasraný kapitalistický vysokoškoláci,své vysokoškolské diplomy používají ke svým zájmovým manipulacím vůči chudým občanům.
• že cokoliv jiného je dražší/a tedy lepší jen pro ně pro vyčůrané vysokoškoláčky kapitalisty,ale nikoliv už pro chudé občany,kdy chudý občané se nemusí řídit podle zasraných zájmů zasraných lobistických kapitalistických nenažraných vysokoškoláků od 89.
• Odebírat zemní plyn od Ruska nesmíš,protože zasraný nenažraný kapitalisti vysokoškoláčci ve svých vypatlaných nenažraných hlavičkách,vyčůránskovsky zjistili od 89,že cokoliv jiného je dražší/a tedy lepší jen pro ně,ale nikoliv už pro chudé občany.
• Už mě serou ty jejich kapitalistické zasrané nenažrané vysokoškolské zájmy,je to jen samá vysokoškolsá nenažranost po bohatství a nebo zasrané kapitalistické průkazy,samý nenažránek vysokoškoláček nenažraný a furt nám budou vnucovat svou nenažranost,
• ,kapitalismus zasranej vypatlanej opice homo sapies vypatlaný,nenažraný,vůbec si žádnou planetu nezasloužíte,škoda že neletí okolo meteorit a nespadne kapitalistům na palici,konečně by byl na chvíli pokoj,od nenažraných vysokoškoláčků.
• ,vy přestudovaný nenažránkové nenažraný,už mě sere ta posraná ideologie kapitalismus,je to jen samá nenažranost vysokoškoláků po bohatství,samý vysokoškolský čůrák,slepice,co je akorát bezedně nenažraný,kapitalismus zasranej vypatlanej opice homo sapies
• kdy už mě serou ty jejich zájmy,kdy je to samá nenažranost,takže si zasraný vysokoškoláčci kapitalisti,můžete svou vysokoškolskou kapitalistickou nenažranost po bohatství strčit zájmově do vlastních prdelí,vy přestudovaný nenažránkové nenažraný.
• o a hromadu dalších a sebou si můžete vzít i hromadu kapitalistických vysokoškoláků,které zajímá akorát nenažranost po bohatství od listopadu,tyto zasrané a nenažrané zpolitizované vysokoškoláčky,kdy už mě serou ty jejich zájmy,kdy je to samá nenažranost.