Svátek má: Hedvika

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Důvěrné sdělení pro zdejšího Masra a jeho nenávistné příbuzenstvo z pražské kavárny... I kdyby se s panem prezidentem Milošem Zemanem něco ze zdravotních důvodu stalo, a musel třeba i odstoupit , váš kandidát stejně zvolený nebude !!!!!!!
• ČECHy ROZDĚLUJÍ GAUNEŘI,KTEŘÍ NEUMÍ UNÉST PROHRU VE VOLBÁCH A TO JIŽ NĚKOLIKA. PRAŽSKÁ KAVÁRNA A SPOL NEUMÍ BOJOVAT FÉR.JSOU TO OBYČEJNÍ HAJZ.OVÉ! STEJNE PROHRAJI ZNOVU.LIDI TO VIDI u Gotta se to ukazalo. Kolik prislo na komousku Chramostovou ? jen oni..
• Ostuda;Hrad vesi Cechum BULIKY na NOS!V 75 letech MANEVRY u ZDRAVEHO CLOVEKA/pred 3 tydny byl ZDRAVY/a ted do NEMOCNICE; to je PODEZRELE!CHYBI SOUDNOST a pravdive zdeleni ZDR.STAVU osoby VEREJNE.Doma nema klid,jidlo,peci a posluhu?!TO je divne.......
• HAMOUN IMPERIALISTICKEJ .. Ty jsi zase hamoun komunistickej ty bys zase rad kradl.Strana mince ma pořad dvě strany.Co ty napišeš je pořad protiklad.Ja vim že mne hned napadnou že jsem blbec.Když se nemužeme domluvit tak stoho znikaji valky.
• STEJNE PROHRAJI ZNOVU.LIDI TO VIDI Ty jsi doajista pitomec kdo prohrava jenom my obyčejní lidi.My koho si zvolime tak si zvolime jenm bič.To neni jen unas v celem světě.Ty se starej jen o praci a politici take až pracuji až nejsou valky.Aby se domluvili.
• Tomu není,pane Velebo,co dodat,vystihl jste vše brilantně.Už těch šmejdů mají lidi plné zuby a že jim to o volbách dáme dožrat,na to můžou vzít jed. Proč lidé nemilují Halíka,Hutku,Belohradka,Chovan​​​​ce nebo třeba manekýna Fialu podobně?
• ČECHy ROZDĚLUJÍ GAUNEŘI,KTEŘÍ NEUMÍ UNÉST PROHRU VE VOLBÁCH A TO JIŽ NĚKOLIKA. PRAŽSKÁ KAVÁRNA A SPOL NEUMÍ BOJOVAT FÉR.JSOU TO OBYČEJNÍ HAJZ.OVÉ! STEJNE PROHRAJI ZNOVU.LIDI TO VIDI u Gotta se to ukazalo. Kolik prislo na komousku Chramostovou ? jen oni..
• Co slavíme 17.listopadu?Likvidaci Československa Klausem,devastaci soběstačného zemědělství Babišem,podporu montoven za Zemana,maturity bez matematiky,příliv imigrantů tmavé pleti Babišem,bankroty a exekuce pro 2 miliony občanů dík Zemanovi.
• CO ČT, TO Oligarcha a zloděj Bureš mi zvýšil důchod od doby co byl ministr financi a pak premier o necelý 2000Kč, najem mi stúpl o 3.500 a za otraviny dam za měsic vic o 2000 tisice, a to pry přidal na duchodech ale HOWNO PŘIDAL,!! UBRAL FUJ BABIŠU!
• plk.Stanislav Vaculík,špion StB Miki20081953 zKolína,řízený z KGB,nyní z GRU,ambasády RF,přímo zodpovědný ve vytváření proruských demagogií,každý měsíc posílá vlastenecko-vojenský formulář s výmysly,demagogiemi dostane 30stříbrnýchOPĚTOVNĚ VŠE zasZASVINIL
• Ožralec Zeman blijící na klenoty je záminkou místní lůzy ke lži,že Havel byl opilec.Rath z ČSSD za Zemana s miliony v krabici k tvrzení,že Kalousek je kraďousek.Babišovy zprivatizované,nakradené miliardy jsou důvody místních zmrdů ke lžím,že ODS kradl
• Eště za Kalóska bul nélepči poměr výše důchodu k výši platům, teď se ukázalo, že za Babiša je néhorší, diky inflaci a zvyšováni platů sme my důchodci hluboko poklesli, zlaté Kalósek se 40 Kč s INFLACÍ 2% ale bez dvojnasobných najmů a zdražených bytů!!
• Zlaté česke komoušské svině celá 30 léta kolaborovali s Henleinovci. Příkladem jsou časté schůzky a konzultace mezi Gottwaldem,Kopeckym,na druhé straně KH Frankem a Henleinem.Komunistická kurva Kopecky už na počátku 30let plánoval předání Sudet Německu
• Zlaté česke komoušské svině celá 30 léta kolaborovali s Henleinovci. Příkladem jsou časté schůzky a konzultace mezi Gottwaldem,Kopeckym,na druhé straně KH Frankem a Henleinem. Ta komunistická kurva Kopecky už na počátku 30let plánoval předání Sudet Něm...
• Za 5 rokú Babiša všetko v prdeli , najmy od ftedy dvojnasobné , potraviny , zelenina , elektrika a plyn taky ... a důchody nezvýšil ani o pětinu , zato dotace si sebere šecky , dotační HAMOUN IMPERIALISTICKEJ ..
• Sodruzi komunističtí estébáčci kvičí vztekem, kvičí a kvičí, prdí vzteky a je to tady moc fajn, poslouchat jejich kvičení, jak je ústavní soud poslal doprdele i s Babišem a Filipem!!
• Okradení církví zarazil ústavní soud.Sláva,žijeme v právním státě,dobrá pro nás všechny občany ČR.Politická moc si nemůže dělat,co si zamane. I když si současná vrchnost ANO,ČSSD,KSČM s podporou SPD a Zemana moc snažila,druhé okradení církví NEPROŠLO!
• Celá ta ostuda s přehnanými restitucemi odsouhlasenými o půl noci hlasem trestance připomíná frašku s odpůstky. Ústavní soud donutil všechny občany včetně nevěřících - platit odpůstky církvím. Co jiného to je ? Jako ve středověku.
• Nevěřící občané by měli napadnout mizerný rozsudek Ústavního soudu u soudu Evropského. Je ostudou celé justice v ČR že má hloupé soudce, kteří tak šíleným způsobem porušili práva nevěřících občanů - kteří jsou církvemi ždímáni jako otroci.
• Ústavní soud ČR se choval nekompetentně když si nevšiml přehnané výše náhrad pro církve i skutečnost, že byli nevěřící občané donuceni platit způsob života církvím. Tím poškodili závažným způsobem práva nevěřících a umožnili je obrat o značné sumy.
• Naprostou ohavností je skutečnost,že katolíci s ODS a Lidofci donutili nevěřící občany platit dlouhodobé závazky církvím ( 30 let). Žádný slušná stát v Evropě nenutí nevěřící aby platili způsob života církvím. To je zlé donucení. Mají platit jen věříc
• Ústavní soudce Jirsa lezl při odůvodňování mizerného rozsudku o zákazu zdanění přehnaných církevních restitucích do zadku církvím a opozici více než je zdrávo. Jirso ,když neumíš spravedlivě soudit - tak raději zalez Lidovcům do zadku celý a už nevy...
• Ústavní soud by se měl za podporu přehnaných církevních restitucí stydět. Zarážející je že uznává dohodu o vypořádání státu a církvi platnou i po tom co církve hromadně žalují stát o další majetek,protože mají málo. Přitom dostaly paušální odškodnění p...