Svátek má: Martina

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• UKRADENÉ SE MUSÍ VRÁTIT.VIZ Martin a Michal 30.díl o ,,MRÁZKOVĚ,,ARCHÍVU mafii a politicích IN ytb A ŠIŘTE,ZÁLOHUJTE KOPÍRUJTE OD 1.DÍLU!NEBUDE!!...-MY NEZAPOMÍNÁME!!aj aeronet.cz a svobodny-vysilac.cz,afinabulbl​og.cz,aby se vám rozsvítilo!30le...
• Premiér Zeman 1998-2002 dotáhOBROVSKÝMI ÚLEVAMI NĚMECKE KAPITALISTY,sanoval banky,stamiliardy díky Zemanovi v trapu KAŽDÝ ROK!KLAUS UDĚLIL AMNESTII BEZ VĚDOMÍ,SOUHLASU ODS,Klaus a Zeman byly havloidní sračky, o kterých teď píšeš SOUDRUHU,buď adresný!
• !!Seznam:Další tisíce důchodců spadly po přidání důchodů do exekuční dluhové pasti.Exekuční zákon vznikl za premiéra Zemana,exekutoři jako Homecredit a Mynářova firma sponzoruji Zemana.KAPITALISTA Zeman proto tvrdí: EXEKUCE SE MUSÍ PLATIT!
• Proč by jen kámoš Zemana Klaus měl rušit něco co udělal Zeman??Teprve když Klaus byl z ODS vykopnut, by se mohlo něco rušit, ale teprve za poslední vlády ČSSD před 5ti lety s min.financí Babišem a s prezidentem Zemanem se počet exekucí zvýšil už 4x!!
• Pan prezident Zeman je náš nejlepší prezident všech dob. Za nšj budeme bojovat ze zbraní v ruce! A já blb politrukblb plk.Standa Vaculík jsem vytáhl ze skříně špuntovku a pojedu se svým čučkařským vrchním velitelem na vozíku a kolínskými dědky do bojéééé
• Kapitalistický systém směřuje v Rusku a v ČR na rozdělení společnosti na výrazně bohaté a výrazně chudé.Ale to i chtěli zakladatelé Prognostického ústavu z KGB kde byli zaměstnáni známí agenti KGB Klaus, Zeman,Ransdorf,Dlouhý a další agenti KGB z Ruska!
• Zadejte si google maps a podívejte se,co se děje mezi 3luknovským a Frýdlantským výběžkem!Ta bílá plocha je zničená ze str. Poláků těžbou nekvalitního nejml.uhlí tzv.lignitu a elektrárna k tomu!Jizerky postiženy spadem siřičit.a násl.kůrovcem!
• Jedině pohraničníci jako já mohou zachránit stát,už jednou jsem stál na čáře před dráty s vysokým napětím a střílel ty zmrdy kulometem, co z ČSSR chtěli zdrhnout do Bavor,bohaté Němce Sudeťáky jsem ale vítal s otevřenou náručí.Vaculík,blb politrukblb v.v.
• Manžel zase tady nasral komunistickými a estébáckými sračkami fekálfašouna. Nestačí mu,že musím poslouchat ty jeho lži a sračky co prdí i doma,ale ještě mi prase kozu Lízu šuká pod chundeláč.Musela jsem to oznámit!ach já nešťastná Vaculíková.
• Patriarcha Kyril co má za boha Putina, je mu nadřazen i nad Hospodina, dokonce žehná jeho atomovým zbraním,novým systémům S500, ultrasonickym střelám,atomovým ponorkám, kterými se každý den válečný fašista Putin camrá,aby vyhubily co nejvíc všeho lidstva@
• POLÁCI OBEŠLI ČESKÉ NÁMITKY A SCHVÁLILI ROZŠÍŘENÍ DOLU,KRAJ ZVAŽUJE ŽALOBU.IN 2/72019 idnes.cz kraje.A zadejte si i další články o tom,co se tam ze str. Poláků dennodenně děje!V r.1954 si přivlastnili kostel sv.Michala a zničili ho,vyrabovali hrobky,h...
• POLSKO-HITLERŮV SPOJENEC.IN outsidermedia.cz V uplynulých letech vláda ČR postoupila Polákům území na Těšínsku,Frýdlantsku etc.Poláci by měli Rusům zadek líbat,protože tak,jak se územně napakovali po 2WW to je nuvěřitelná drzost!
• Re:dole-Pravdopodobnie Rosianie zapomnieli,jak v 39 roku zaatakovali Polske z Nemcami!-Natvrdo a jednou provždy!My,občané ČSR JSME NEZAPOMNĚLI,JAK POLÁCI DOSTALI PO MNICHOVSKÉ ZRADĚ TĚŠÍNSKO,PO R. 1945 HRANICI NA ODŘE/NISA A MIN.ROK DALŠÍ ÚZ.ČR FRÝDLAN...
• Paneuposl.Zdechovský(KDU-ČSL)-​prý hlasoval proUršulu fon den Leyen do čelaeu! Tapaní chcehomoadobce i muslimmigranty!=NELZE DVĚMA PÁNŮM SLOUŽIT!(BOHU ijehoodpůrci!)=homosex jeklatý,dozemě nemámevpouštět neobrácené pohanysduchy démon.náboženství=...
• Dosud v EU platilo že v důležitých otázkách správy a legislativy EU rozhoduje konsensus , nebylo možné někoho přehlasovat. To se má s příchodem Lejnové změnit. To je počátek politického konce papírové samostatnosti závislých státečků EU.
• Německé tetky co vedou 80 milionový stát,který vlastní skoro celou východní Evropu - nevypadají zle. Nevypadají ani trochu jako Hitler a neječí na slabší státy a zatím ani nevyhrožují. Jen tetka Lejnová zavádí hlasování kde rozhodne silná většina.
• ČH - jako záminka vydírání Babiše je v porovnání se svinstvy co zde provedli "demokratické" ODS,TOP,Lidovci a Pizdíci je zcela zanedbatelná a účelová. Funguje to jenom proto,že pomáhá prašivá ČT,ČR a široká mediální a umělecká fronta Stohoven.
• Od doby kdy se Bohouš katolík a ČSSD spojila proti ANO a Babišovi s Kalouskem , ČT a pizdíky - je vedena obrovská kampaň s cílem zničit Babiše - mimo demokratické volby. Proto Chovanec těsně před volbami reformoval policii. A vydírání pokračuje každý ...
• Neni se co divit,zapad dnes tvrdi,ze u Kurska zadna velka bitva nebyls,ze tam mel hitler 14tanku spod.Radi se k temto kecum pridavate,polaci,valku pry vyhral zapad.14 tanku mel hitler mozna v africe,se Srby bojovalo vice divizi,nez v africe!
• Vy Polaci/s vami I mnozi dalsi/ jste zapomneli,ze vas biologicky zachranili Rusove za nescetnych obeti v cele se Zukovem a Stalinem,znovu se s cizaky stavite proti nim a Srbum,kteri take statecne bojovali a mnozi byli zversky ubiti.Neni se codivit,
• V roce 2014 s tady troubil sputinkovou propagandu, jak má Rusko právo odtrhnout Novorossiji od Ukrajiny a když se pak celý Putinův záměr podělal, tak zas tady oslavuješ zbylé Putinovy teroristy, co se ještě drží na Donbasu,.
• Smrtka fon Lejnová - první co udělá na funkci bude donucení figurek které vedou východní závislé státy - aby přistoupily na přerozdělení uprchlíků . O tom už se v EU papaláši baví. Máme vládu která nás bude bránit ? Může nás vydíraný Babiš bránit ?
• Morální právo,je i nad tím světským Ústavním! Ministr vyhozený že soc-dem lodi jen proúlitbu jakýmsi bukanýrům,je černé svědomí pachatele!-A prezident jednal v souladu s Duchem a Pravdou,která je nad literou Ú...