Svátek má: Lenka

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Až se to začne řezat,pak nám nepomůže ani Rusko ani USA,proč bychom tedy měli lézt do chřtánu okupanta,ze kterého nikdy nic dobrého nevzešlo?Amík přijede, pomůže,odjede.Rus přijede,udělá teror a zůstane dočasně na věčné časy.Čím dál bude Rus,tím je líp že
• Petřìček je ten pravy ministr, který dokáže postavit Putina do latě a seřvat lavóra, budou dobrý časy, Babis pojede za Trumpem a Petřícek to dokazal. Vse odpuštěno.
• Petříček bude dobrým místopředsedou, nepodléhá proruskému Zemanovi,dělá férovou politiku.Nepodléhá agresivní,nám nepřátelské politice Putina,na zahraniční úrovni výborně reprezentuje Česko.Je nejlepším ministrem zahraničí, Česko dmse dočkalo jeho osobn...
• Stejně je srandovní že politrukblb neví,že na východě jsou Putinovi islámci a pravoslaví,Ukrajinci vykopali patriarchu Kyrila,pro něhož je větší bůh Putin než sám Boží syn do ruské řiti a dobře udělali,Putin se s Lavórem vzteky může jen tiše prdět!
• Petricek je "stejne kvalitni" zamini CR jako "sveho casu Schwarzenberg", kdyz v Topolove vlade "uznal" mafianske Kosovo a tleskal ostrelovacum na majdanu v Kyjeve.Fuj tajbl!
• Ja si nekupuji klobasy a nebo jiné uzeniny ani od farmaru,cechačci jsou teke vycuranci aby jim hodne kapalo pouziji také všelicos to same i v restauracích jenom aby to vynášelo,potraviny byly kvlitni jedine před 89 protože byla prisna norma a kontrola
• Stejne je srandovni, jak se na Ukrajine na jedne strane "bali" jevrejsti oligarchove a na strane druhe jak si zajistuji israelske pasy a jak ukrajinskych jevreju na Ukrajine ubyva odchodem do Israele.Holt vzpominaji na Babi Jar a Suchevicovy "heroje".
• České hovezi maso se vyvazi do Nemecka a i mleko které se prodava jako BIO,mi muzeme zrat odpad dovzeny z polska,Polsko germanum nic moc nedovazi hlavne k nam do Rumunska,Bulharska a dalších vych,statu,pro zapad jsme odpadkovy kos a nebo prasata
• Stejne jsem zvedavy,kdy v Kyjeve pripusti,ze malajsijsky Airbus sestrelili Chochli na prikaz Kolomojskeho/oligarchy a byvguvernera z Dnipra/.A co dnes dela ten, kdo dal prikaz ke strelbe.Na Ukrajine to zadne tajemstvi neni.
• Nemá rad Huawei,vydal Nikulina,nepodporuje Madura,podporuje prolhanou CT-za odmenu podlosti se vetre do Bílého domu,tato psychicky nemocna svine si jede pro další noticky,psychopatSERE na volice splnil si sve ego tim ze naivni lide jej voli a zerou jeh...
• Jakub Santo nez zase zacne hlasat sve kecy zKyjeva by si mel precit radeji svycarsky Neue Zurcher Zeitung.Ten je ke skutecnostem soucasne Ukrajiny /ale i k pohledu na majdan a na to,kdo tam strilel/rozhodne bliz,nez Santo a vyblitky Porosenka a Klimkina.
• Uplatit obchodníky aby přeprodali zkažené, jedem ošetřené maso není problém. V zavedeném systému nelze vše plošně kontrolovat. Je věcí občanů zda tomuto systému který nezabrání pokusům otrávit lidi se budou bránit a jak. Mají lidé věřit Jurečkům ?
• Komu nevíce ublížili komunisti : principál Hrušínský, musel hrát za trest ve všech filmech, Štětina plavec za trest musel procestovat celý SSSR,gen.Pavel, že zlobil musel studovat VŠ válečnou v SSSR. Svěrák musel do KSČ a u PS jako čet.hlídat hranice.
• V systému kapitalizmu se průšvihy s jedovatým alkoholem nebo shnilým masem budou opakovat. Kapitalisté se snaží prodat vše a vydělat za každou cenu. Co je ale shnilé maso proti tomu,že z ČR se ročně vyváží zisk ve výši více jak 300 miliard kč?
• Hm v kremelskych archivech je napsano, ze MASRO je produkt pokusů soukmenovců jak vytvořit z osla d e b i l a. A zdařilo se...co to zase píšete, manžel dostal hysterický záchvat, kvílí z okna kde jsi můj dramatiku a zase se posrallll. Masrová
• Prohnilá Pražská ČSSD zaplatí za svou drzost s Pochvíčkem stonásobně. Voliči ji spláchnou mezi fekálie kam patří. ČSSD se vydávala za levicovou stranu ale řídili ji lidovci a Kalousek. Všichni jsme viděli jak Bohouš katolík zradil své voliče.
• Všichni se pamatujeme jak se strejda Poche dral na funkci ministra v Babišově vládě a jak argumentoval když ho Zeman zarazil. S pomocí prdelky Hamáčka prosadil svého poskoka Petříčka. Tohle ale nelze veřejně kluci pitomí dělat. Vždyť je to prasečina.
• BIBLE:2.JAN:9Kdo ZACHÁZÍ dál a NEZŮSTÁVÁ vučení KRISTOVU,NEMÁ BOHA;kdozůstává vJehoučení má iOtceiSyna.10Příjde-li někdo kvám aNEPŘINÁŠÍ toto učení,NEPŘIJÍMEJTE ho DO DOMUaNEVÍTEJTE ho;11KdohoVÍTÁ,MÁ ÚČAST NA JEHO ZLÝCH SKUTCÍCH.!!!!!
• Železný vedl v ČT rozhovor o pogromech na židy v Polsku. Spokojil se s tím,že polák který u toho seděl řekl,že pogromy dělaly všechny státy. Železný je potomkem židovské rodiny z Haliče. Musí dobře vědět kde a jaké pogromy se v Polsku staly.
• Bohužel je Pochvíček jen poskok staré krysy z Pražské prašivé ČSSD Pocheho, který je proslulý jako šmejd co čaroval s peněžními dary na volby pro ČSSD ale nezavřeli ho. Takový bezcharakterní pytlík do politiky nepatří. Má si krást na Pražském magistrátu.
• Nezavidte;nejde o zavist,stejne necha vsechno co NE -NAHOSPODARIL /UKRADL za bileho dne PODVODEM/sve rodine/,ktera je VYCURANA/ az prijde CAS ODCHODU na VECNOST;je CLOVEK ,tak o CO jde? Mel by na KOUKAT na CECHY nez na VSECHNY VENKU,co CEKAJI DARY...
• USA dávají ročně na zbrojení desetkrát víc než Rusko. I Anglie je před až čtvrtým Ruskem. Čím to je že se ti kluci toho Ruska tak bojí a pořád vymýšlejí jak ho přepadnout a jaké státy prdelky proti němu poštvat. Taková blbost.Proč si nekoupí chlast?
• Petříček??bude dobrým místopředsedou, nepodléhá proruskému Zemanovi,dělá férovou politiku.Nepodléhá agresivní,nám nepřátelské politice Putina,na zahraniční úrovni výborně reprezentuje Česko.Je nejlepším ministrem zahraničí,Česko čekalo na jeho osobnost!