Svátek má: Lenka

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Uplatit obchodníky aby přeprodali zkažené, jedem ošetřené maso není problém. V zavedeném systému nelze vše plošně kontrolovat. Je věcí občanů zda tomuto systému který nezabrání pokusům otrávit lidi se budou bránit a jak. Mají lidé věřit Jurečkům ?
• Komu nevíce ublížili komunisti : principál Hrušínský, musel hrát za trest ve všech filmech, Štětina plavec za trest musel procestovat celý SSSR,gen.Pavel, že zlobil musel studovat VŠ válečnou v SSSR. Svěrák musel do KSČ a u PS jako čet.hlídat hranice.
• V systému kapitalizmu se průšvihy s jedovatým alkoholem nebo shnilým masem budou opakovat. Kapitalisté se snaží prodat vše a vydělat za každou cenu. Co je ale shnilé maso proti tomu,že z ČR se ročně vyváží zisk ve výši více jak 300 miliard kč?
• Hm v kremelskych archivech je napsano, ze MASRO je produkt pokusů soukmenovců jak vytvořit z osla d e b i l a. A zdařilo se...co to zase píšete, manžel dostal hysterický záchvat, kvílí z okna kde jsi můj dramatiku a zase se posrallll. Masrová
• Prohnilá Pražská ČSSD zaplatí za svou drzost s Pochvíčkem stonásobně. Voliči ji spláchnou mezi fekálie kam patří. ČSSD se vydávala za levicovou stranu ale řídili ji lidovci a Kalousek. Všichni jsme viděli jak Bohouš katolík zradil své voliče.
• Všichni se pamatujeme jak se strejda Poche dral na funkci ministra v Babišově vládě a jak argumentoval když ho Zeman zarazil. S pomocí prdelky Hamáčka prosadil svého poskoka Petříčka. Tohle ale nelze veřejně kluci pitomí dělat. Vždyť je to prasečina.
• BIBLE:2.JAN:9Kdo ZACHÁZÍ dál a NEZŮSTÁVÁ vučení KRISTOVU,NEMÁ BOHA;kdozůstává vJehoučení má iOtceiSyna.10Příjde-li někdo kvám aNEPŘINÁŠÍ toto učení,NEPŘIJÍMEJTE ho DO DOMUaNEVÍTEJTE ho;11KdohoVÍTÁ,MÁ ÚČAST NA JEHO ZLÝCH SKUTCÍCH.!!!!!
• Železný vedl v ČT rozhovor o pogromech na židy v Polsku. Spokojil se s tím,že polák který u toho seděl řekl,že pogromy dělaly všechny státy. Železný je potomkem židovské rodiny z Haliče. Musí dobře vědět kde a jaké pogromy se v Polsku staly.
• Bohužel je Pochvíček jen poskok staré krysy z Pražské prašivé ČSSD Pocheho, který je proslulý jako šmejd co čaroval s peněžními dary na volby pro ČSSD ale nezavřeli ho. Takový bezcharakterní pytlík do politiky nepatří. Má si krást na Pražském magistrátu.
• Nezavidte;nejde o zavist,stejne necha vsechno co NE -NAHOSPODARIL /UKRADL za bileho dne PODVODEM/sve rodine/,ktera je VYCURANA/ az prijde CAS ODCHODU na VECNOST;je CLOVEK ,tak o CO jde? Mel by na KOUKAT na CECHY nez na VSECHNY VENKU,co CEKAJI DARY...
• USA dávají ročně na zbrojení desetkrát víc než Rusko. I Anglie je před až čtvrtým Ruskem. Čím to je že se ti kluci toho Ruska tak bojí a pořád vymýšlejí jak ho přepadnout a jaké státy prdelky proti němu poštvat. Taková blbost.Proč si nekoupí chlast?
• Petříček??bude dobrým místopředsedou, nepodléhá proruskému Zemanovi,dělá férovou politiku.Nepodléhá agresivní,nám nepřátelské politice Putina,na zahraniční úrovni výborně reprezentuje Česko.Je nejlepším ministrem zahraničí,Česko čekalo na jeho osobnost!
• 150ti tisícova armáda co nás stála miliardy, plná ztučnělých vepřů lampasáků a politrukblbů jako Vaculík úplně na HOWNO,ANI PŘED ZLODĚJI VRAHOUNSKY RUSY NÁS NEBRÁNILA, STÁLA NÁS 1000x víc než dnes Senát,záchrana před novým ruským znásilněním!
• www.seznamzpravy.cz/clanek/nac​​​​isti-chlast-de-ky-a-penize-​o​d​-​cia-pripomeneme-vam-kdo-​by​l-​sk​utecne-vaclav-havel-6​637​9 dobrej film pro místní švihlé estébáčky se svou oblíbenou stvůrou Štěpánem s bláboly k soukmenovcům..
• Mýlíš se určitý soudruhu s nacistama byli nejdřív Sověti,pamatuješ jak Stalin v Brestu 1940 po společném boji a porážce Polska pochodoval s Hitlerem zazvuků bubínků a píšťaliček a vykopával haxnami?Moc mu to nešlo židovi,byl vyžraný víc jak svině K...
• Takovych soudruhů pomylených komunistů jako Pavel bylo, Vzpominam si na agenta StB Man komunista Zeman, agenta StB Kluk komunista Klaus, agent StB Falmer Filip, agent StB komunista Babiš,kdo nebyl komunistou jak by neexistoval blbe komunisto Miki Vaculíku
• Takovych soudruhů pomylených komunistů jako Pavel bylo, Vzpominam si na agenta StB Man komunista Zenan, agenta StB Kluk komunista Klaus, agent StB Falmer Filip, agent StB komunista Babiš, kdo nebyl komunistou jak by neexistoval blbe komunisto Vaculiku
• Petříček bude dobrým místopředsedou, ...takhle nelhaly ani komunisti ty bendovo plesniva predkozko
• Magor makak vrahoun Putin ukazuje každý týden nové zbraně ničivější starých,vyhrožoval jimi zemím které jej neohroźují jako Švédsku,Norsku,Dánsku i Česku, že je na ně namíří,pokud si pořídi proti nim deštník--Magor a šílenec Putin,chce to svěrací kazajku
• Petříček bude dobrým místopředsedou, nepodléhá proruskému Zemanovi,dělá férovou politiku.Nepodléhá agresivní,nám nepřátelské politice Putina,na zahraniční úrovni výborně reprezentuje Česko.Je nejlepším ministrem zahraničí,Česko čekalo na jeho osobnost-!
• Generál Hanba- Pavel se má stát podle PPK (pražská povalečská kavárna) příštím prezidentem ČR. Už v sedmi letech opustil Pionýr a dal se do skautu, aby po dalších sedmi letech jako vzorný pionýr a syn kovaného komunisty byl přijat na vojenské gymnasium.
• 12let tady řádilo ODS,nejvíc Česko dostalo zabrat za 8let vlády ČSSD ZEJMÉNA ZA zloděje ZEMANA,co zpronevěřil ruský dluh 80 miliard,dal se použít i na důchody,SITUACE VE ZLODĚJNÁCH VYGRADOVALA KDYŽ 6 LET je MINISTR FINANCÍ A PREMIÉR ZNÁMÝ ZLODĚJ BABIŠ
• Nezáviďte trochu majetku Babiše.TA TROCHA MAJETKU JE 1,5BILIONU ÚČETNÍ HODNOTY AGROFERTU,skoro celý současný dluhČR,až bude chtítKSČM znárodňovat,zalepí celý dluh,když se přidáKellner,Křetínský,budou biliony NAVÍC--UŽ VÍTE KDE JE ROZKRADENÝ MAJETEK ČSSR?