Svátek má: Marek

Komentáře

Jak to vidím já

ČSSD klidně slíbí cokoli, když to daňový poplatník zaplatí

Alexandra Udženija

politička (ODS)
Požadavky odborů a představitelů ČSSD vytvářet speciální podmínky pro horníky, kteří přijdou o zaměstnání, jsou nepřijatelné.

ČSSD klidně slíbí cokoli, když to daňový poplatník zaplatí

Sociální demokraté ale před volbami slíbí cokoli. Kde na to vezmou, jak u nich bývá zvykem, neřeší. Protože daňový poplatník nakonec jejich šílené nápady nějak zaplatí. Zaplatíme to i tentokrát, 8 000 měsíčně pro každého propuštěného zaměstnance OKD po dobu 5 let. A aby pan premiér ulovil oveček ještě více, rozšířil návrh na tuto finanční kompenzaci ještě na mostecké horníky.

Česká republika má platné zákony, které se ztrátou zaměstnání počítají a tomu odpovídající sociální dávky, které mají pomoci lidem překonat těžkou dobu. Nemají za cíl vytvářet desetitisíce osob na dávkách žijících bez motivace práci hledat. Horníci jak na Ostravsku, tak na Ústecku dlouhou dobu věděli, že konec těžby se blíží. V období rekordně nízké nezaměstnanosti pomozme propuštěným horníkům najít práci v jiném oboru, nevymýšlejme však další výjimky a komplikace již tak složitého daňového a sociálního systému.
 
Alexandra Udženija

Profil autora  Všechny články autora

Řízená podpora udávání je prohra státu

Alexandra Udženija 

16.listopad 2017
Ministerstvo financí dnes rozdá první výhry v účtenkové loterii. Není co slavit. Účtenkovka není nic jiného než řízená podpora udávání, a to si žádné ovace nezaslouží.

Chceme znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy

Alexandra Udženija 

4.listopad 2017
V souvislosti s výroky prezidenta republiky o jeho tvůrčím přístupu k výkladu Ústavy a sdělením, že menšinovou vládu Andreje Babiše nechá vládnout bez důvěry Sněmovny klidně celé volební období, chce ODS znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy...

Kalousek opět „uhnul“ a neudržel své nervy na uzdě

Alexandra Udženija 

19.říjen 2017
Před týdnem pan Kalousek zaútočil na předsedu Petra Fialu na základě vymyšleného titulku, dnes TOP 09 pokračuje nehorázným rádoby vtipným útokem v podobě zaplaceného inzerátu na úvodní straně pražského deníku Metro, který jde za veškeré hranice slušné a korektní volební...