Svátek má: Marek

Komentáře

Jak to vidím já

EET nás vrací do dob udavačských

Alexandra Udženija

politička (ODS)
Ministerstvo financí bude za pár dnů spouštět zkušební provoz EET. Čísla ukazují, že podnikatelé se do zkušebního systému dvakrát nehrnou.

EET nás vrací do dob udavačských

Ani se jim nedivím, ne každému leží v pokladně pár desítek tisíc na takový zbytečný krám, raději je investují například do renovace hospody.

Negativních důsledků EET je celá řada, ale jedním z těch nejhorších je podpora udavačství. Na stránkách daňového portálu už totiž vyskočila možnost hlásit nevydanou účtenku. Takové praktiky nás ale vrací hluboko do dob komunismu, ze kterého se společensky vzpamatováváme dodnes.

Razantně tedy odmítám podporování štěpení společnosti na zloděje/udavače/parazity a já nevím koho ještě. Tyhle třídní boje k ničemu dobrému nepovedou. Vždy to vyvolávalo v lidech ty nejhorší vlastnosti. Zrušme EET dříve než bude pozdě.

Alexandra Udženija

Profil autora  Všechny články autora

Řízená podpora udávání je prohra státu

Alexandra Udženija 

16.listopad 2017
Ministerstvo financí dnes rozdá první výhry v účtenkové loterii. Není co slavit. Účtenkovka není nic jiného než řízená podpora udávání, a to si žádné ovace nezaslouží.

Chceme znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy

Alexandra Udženija 

4.listopad 2017
V souvislosti s výroky prezidenta republiky o jeho tvůrčím přístupu k výkladu Ústavy a sdělením, že menšinovou vládu Andreje Babiše nechá vládnout bez důvěry Sněmovny klidně celé volební období, chce ODS znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy...

Kalousek opět „uhnul“ a neudržel své nervy na uzdě

Alexandra Udženija 

19.říjen 2017
Před týdnem pan Kalousek zaútočil na předsedu Petra Fialu na základě vymyšleného titulku, dnes TOP 09 pokračuje nehorázným rádoby vtipným útokem v podobě zaplaceného inzerátu na úvodní straně pražského deníku Metro, který jde za veškeré hranice slušné a korektní volební...