Svátek má: Marek

Komentáře

Jak to vidím já

Koaliční vydírání úspěšně dokončeno

Alexandra Udženija

politička (ODS)
Pražská vláda bude výměnou za Kliniku a peníze pro Stropnického.

Koaliční vydírání úspěšně dokončeno


ODS Praha považuje princip vytváření pražské koalice, kdy jsou Pražané vydíráni zvyšováním daně z nemovitosti či podporou anarchistických projektů typu Klinika, za naprosto nehorázný. Socialistická doktrína utrácení z cizího a podpory nesmyslných projektů nás sžírá každým dnem. Klinika je snad středobod problémů Prahy, na kterém  stojí či padá vláda v Praze? Vypadá to, že ji má dostat Matěj Stropnický na hraní pro své krajně levicové kamarády. Zaplatí to daňoví poplatníci. On za to dostane placený výbor pro dopravu, kde bude brát stejné peníze jako řadový radní.

Na těchto hodnotách vznikne staronová vláda, která rok a půl neudělala pro Pražany vůbec nic. Nyní jako zázrakem bude fungovat?

Alexandra Udženija

Profil autora  Všechny články autora

Řízená podpora udávání je prohra státu

Alexandra Udženija 

16.listopad 2017
Ministerstvo financí dnes rozdá první výhry v účtenkové loterii. Není co slavit. Účtenkovka není nic jiného než řízená podpora udávání, a to si žádné ovace nezaslouží.

Chceme znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy

Alexandra Udženija 

4.listopad 2017
V souvislosti s výroky prezidenta republiky o jeho tvůrčím přístupu k výkladu Ústavy a sdělením, že menšinovou vládu Andreje Babiše nechá vládnout bez důvěry Sněmovny klidně celé volební období, chce ODS znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy...

Kalousek opět „uhnul“ a neudržel své nervy na uzdě

Alexandra Udženija 

19.říjen 2017
Před týdnem pan Kalousek zaútočil na předsedu Petra Fialu na základě vymyšleného titulku, dnes TOP 09 pokračuje nehorázným rádoby vtipným útokem v podobě zaplaceného inzerátu na úvodní straně pražského deníku Metro, který jde za veškeré hranice slušné a korektní volební...