Svátek má: Jana

Komentáře

Jak to vidím já

Lež má fialový jazyk a modré nohy

Vojtěch Filip

poslanec PSP ČR (KSČM)
Apríl už byl minulý měsíc, tak ať si v ODS z nás nedělají srandu! Jde jen o velmi nemístný vtip. Jak jinak si totiž vysvětlit hesla na billboardech, na kterých ODS voličům slibuje nižší daně a vyšší platy?

Lež má fialový jazyk a modré nohy

To jako vážně? Stačí si vzpomenout na Nečasovu vládu, kdy ODS se svými koaličními partnery snížila platy ve státní sféře, a to o celých deset procent. A teď slibují pravý opak? Tomu říkám opravdová drzost! Nebo snad modří vsázejí na to, že voliči disponují pouze krátkodobou pamětí?

Věřím, že voliči nenaletí těmto lžím a vzpomenou si, kam ODS dovedla naši zemi v dobách, kdy ovládala Strakovu akademii. Odpověděl bych sám, nechtěl bych ale být zbytečně vulgární. Doufám však, že se ozvou ti občané (pracující ve státní sféře), kteří doplatili na asociální reformy Nečasovy vlády. Už kvůli nim by se měli modrofialoví omluvit za lži, které se snaží voličům naslibovat. Takhle ne!

Nezapomeňme, že lhát se nemá a že kdo leže, ten taky krade a stát je rozkradený víc než dost.

Vojtěch Filip

Profil autora  Všechny články autora

Doba je turbulentní

Vojtěch Filip 

22.duben 2018
Vítězem voleb do Poslanecké sněmovny se v říjnu loňského roku stalo hnutí ANO.

Reakce na útoky v Sýrii

Vojtěch Filip 

15.duben 2018
Jednoznačně odsuzuji útok USA, Británie a Francie v Sýrii.

Po prohře ANO i ČSSD začínáme znova

Vojtěch Filip 

12.duben 2018
Když se mne lidé ptají, co bude dál, tak začínám vždy tím, že za rozpad vznikající vládní dohody hnutí ANO a ČSSD mohou obě strany!