Svátek má: Julie

Komentáře

Ľuboš Blaha

slovenský poslanec

Liberální kavárny se musí topit v slzách

Ten náš milovaný Západ za poslední týden tak nekonečně znemožnil, že liberální kavárny se musí topit v slzách.

Nejprve se provalilo, že Minské dohody, které měly přinést mír na Ukrajině, byly ze strany Západu jen obyčejný podvod. Potvrdila to bývalá německá kancléřka Merkelová.

Zatímco Rusko chtělo prostřednictvím těchto dohod dosáhnout míru, Západ je využil pouze k tomu, aby mohl vyzbrojit Ukrajinu. Od počátku chtěl Západ válku proti Rusku.


Tím se hroutí celá západní propaganda o špatném válečném Rusku a skvělém mírumilovném Západě. Nedali míru šanci, od první vteřiny chtěli válku, zbrojení a krev.

Zelenského režim potvrdil, že se dále fašizuje. Nejnovější slaví divizi SS Galizien. A pustili se do tvrdého pronásledování pravoslavné církve. Už jsou nepřátelé i křesťané – jejich barbarství nezná hranic.


Dále pokračují i útoky proti ruské kultuře. Nejnovější na Ukrajině zakázaly Čajkovského Louskáčka, neboť za všechno zlo na světě samozřejmě může ruský balet. A zvláště malý dřevěný panáček.

A do této barbarské atmosféry dospěl Naď s Kačerem, aby Zelenského poplácali po rameni, jaký je z něj ze dne na den větší fašista. Možná si spolu i zahajlovali nad symboly esesáků z Galizien, kteří během 2. světové války vraždili i Slováky.


Ale je třeba uznat, Volodomyr má specifický smysl pro humor. Když viděl Naďa, hned pochopil, že má do činění s Jaroslavem Hloupým. A tak ho ironicky ocenil cenou Jaroslava Moudrého. Vtipálek.

Ale úplná pecka přišla z Evropského parlamentu. Místopředsedkyně EP je zapletená do strašidelného korupčního skandálu a kdoví, kolik europoslanců ještě zatknou - pláču smíchy.


Po vraždě Kuciaka k nám přicházeli, aby nás poučovali, jak je Slovensko špatné a mafiánské. A nyní se ukazuje, že zkorumpovaní mafiáni sedí v Evropském parlamentu.Řecká místopředsedkyně EP ještě v únoru spolu se Sorosem podepsala výzvu proti Rusku, jak je třeba zničit a prý na něj třeba nasadit nejtvrdší možné sankce.

Nechápu. Takové ukrajinské sorosovské sluníčko, které poctivě kope do Ruska - no prostě dokonalost sama. A nakonec se z toho vyklube zkorumpovaná bestie? Jak je to možné?

A další obviněný z korupce a praní špinavých peněz je bývalý italský europoslanec, jehož Nadace otevřené společnosti zařadila mezi nejspolehlivější europoslance.


V Evropském parlamentu mají zjevně v oblibě dva koníčky - nenávidět Rusy a krást jako straky. Blahopřejeme.

To nestačí peníze od strýce Sorose? To musíte vysávat ještě šejky z Kataru?


Západní sluníčkaři dostali řádný proplesk. Celý svět nyní ví, že jsou to oni, kdo udělal všechno pro to, aby nebyl mír. A že podporují fašizující se Zelenského režim.

A ještě jsou i skrz-naskrz zkorumpovaní. Velký Evropský parlament, který zde poučuje celý svět. Už mohou akorát tak držet pusinku, kriminálníci.

Ľuboš Blaha