Svátek má: Jana

Komentáře

Jak to vidím já

Převahu argumentů nelze překřičet klakou

Vojtěch Filip

poslanec PSP ČR (KSČM)
Nedá mi to, abych se nevyjádřil k některým komentářům ze strany veřejnosti, ale také ze strany novinářů apod.

Převahu argumentů nelze překřičet klakou

Již během přímého přenosu jsme na sociálních sítích, ale také v diskuzích pod mnohými články mohli být svědky mnohdy až vyhrocených názorových soubojů mezi tábory fanoušků Miloše Zemana a Jiřího Drahoše. Kdo bude lepší prezident? Otázka, která dělí český národ. Dokonce i během přímého přenosu bylo znát jasné rozdělení publika na dva nesmiřitelné tábory. V tomto ohledu jsem očekával, že se ten pravý souboj odehraje přímo na scéně před kamerami a že hlavními aktéry budou právě pan prezident Zeman a pan profesor Drahoš. Nestalo se tak…

Pan profesor se projevil nejen jako politicky velmi nezkušený. To současný prezident byl velice dobře připravený a na soupeře pálil jeden argument za druhým. Podle reakcí na sociálních sítích a řady komentátorů je jasné, že převahu argumentů nelze překřičet klakou, pane profesore. I když se podporovatelé Jiřího Drahoše snažili, spíše mu prokázali medvědí službu. Vyrovnaný zápas tak při  duelu svedli pouze diváci v publiku. Pan profesor se sice snažil, na současnou hlavu státu ale neměl ani zdaleka.

I to je možná odpověď na otázku: Kdo bude lepším prezidentem? Kdo bude tím správným mluvčím této země a kdo se nenechá nikým zastrašit.

Vojtěch Filip
psáno po vysílání debaty na TV PrimaProfil autora  Všechny články autora

Doba je turbulentní

Vojtěch Filip 

22.duben 2018
Vítězem voleb do Poslanecké sněmovny se v říjnu loňského roku stalo hnutí ANO.

Reakce na útoky v Sýrii

Vojtěch Filip 

15.duben 2018
Jednoznačně odsuzuji útok USA, Británie a Francie v Sýrii.

Po prohře ANO i ČSSD začínáme znova

Vojtěch Filip 

12.duben 2018
Když se mne lidé ptají, co bude dál, tak začínám vždy tím, že za rozpad vznikající vládní dohody hnutí ANO a ČSSD mohou obě strany!