Svátek má: Valdemar

Komentáře

Jak to vidím já

Program hnutí ANO popírá 4 roky ve vládě

Petr Fiala.

předseda ODS
Program hnutí ANO nepřekvapil. Stejně jako Andrej Babiš říká odpoledne něco jiného než tvrdil ještě dopoledne, tak i program ANO popírá to, co v uplynulých 4 letech dělali jeho ministři ve vládě.

Program hnutí ANO popírá 4 roky ve vládě

Byrokracii, kterou dosud zvyšovali, chtějí najednou snižovat. Daně, které komplikovali, chtějí zjednodušovat, a vládní posty, které vláda vytvořila, chtějí rušit.

Andrej Babiš také najednou zjistil, že je potřeba stavět dálnice. Škoda, že jeho ministry dopravy to v posledních 4 letech nenapadlo. Někdo by měl Andreji Babišovi připomenout, že byl skoro 4 roky ministrem financí. Při sledování jeho předvolebních slibů se zda, že na to zapomněl.

Program musí vycházet z dlouhodobých principů. Strana, která žádné principy nemá, nemůže mít ani dobrý program. Pouze změť snů a chaotických nápadů.

ODS jako první strana představila Silný program pro silné Česko, který obsahuje 190 konkrétních kroků pro lepší život. Vychází z dlouhodobých principů ODS a z toho, co naše země opravdu potřebuje.

Petr Fiala

Profil autora  Všechny články autora

K programovému prohlášení vlády

Petr Fiala. 

13.květen 2018
Programové prohlášení vznikající polokomunistické vlády ANO, KSČM a ČSSD je postaveno na kombinaci nefungujících levicových řešení a populistických frází.

Komentář k dění v Sýrii

Petr Fiala. 

15.duben 2018
Použití chemických zbraní proti vlastnímu obyvatelstvu je odporný zločin, který nelze tolerovat.

Brzy se dozvíme, zda bude vládnout koalice za nevydání Andreje Babiše

Petr Fiala. 

7.prosinec 2017
Prezident Miloš Zeman jmenoval Andreje Babiše premiérem a pověřil ho sestavením vlády. ODS považuje tento postup za legitimní.