Svátek má: Andrea

Komentáře

S Ukrajinou a nikdy jinak

Mám doma naši vlajku. Visí tak, že na ni vidí televize. Všiml jsem si, že modrý klín velmi vybledl, a bílá nějak žloutne. Jen červená je jako krev.

Vy co máte doma vlajku, podívejte se co se s ní děje. Možná je stejná ona i moje jako dřív, jen mé oči špatně vidí. Co ty vaše?

Děsí mě, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Tato zkušenost se v poslední době znovu mocně využívá. Hitler měl tisk a rádio, soudruhům k tomu přibyla televize a dnes internet. Tato média si s částí evropské společnosti dělají, co chtějí. Vymýšlí problémy a organizují jejich řešení. Ovlivňují ekonomiku nejen Evropy, a směřování k cílům, jejichž smysl a cíl zná jen pár lidí, kteří tento gigantický cirkus ovládají.

Nyní například pomalu mění názor Evropanů na ukrajinskou válku. Destrukce Evropy už nemá být totální, jak dokazuje zmařený pokus Ukrajiny vtáhnout NATO do přímé války s Ruskem. Reakce USA na rakety v Polsku byla pro Zelenského nepříjemným překvapením. Možná si špatně vyložil scénář. Nic to ale nemění na faktu, že ukrajinské vládě je osud Ukrajinců lhostejný, ale potřebuje jejich podporu. Myslím, že připojení Slovenska a Česka k Ukrajině, by mohlo být právě tím požadovaným a potřebným úspěchem. Naše vláda posedlá Ukrajinou by se s tím smířila, většina našich občanů, kteří svou vládu nadšeně podporují, jak tvrdí průzkumy a media, by se nebránila - ostatně ani není čím, a ukrajinské vlajky na spoustě vládních i soukromých budov dávno visí. Stačí tedy zorganizovat došlé Ukrajince a české žluto – modré vlastence, aby se chopili příležitosti. Naše dnešní protiruská společnost by tento proukrajinský puč přivítala, někteří s nadšením. Těch pár bláznů, co se pokládají za starovlastence, a pokusili by se svou vlast bránit, by skončilo v base.Naše republika by tak předběhla mírumilovné Polsko, které s nápadem dostat Ukrajinu do EU tím, že se spolu spojí, přišlo jako první. EU tomuto vývoji ráda zatleská! Naplnila by se tak touha většiny Čechů, Moravanů a Slezanů po pořádku a demokracii ukrajinského typu, a přestali bychom se stydět, že někdo bojuje za nás, jak je nám vládou a novináři často připomínáno. Dnes – 20.11. v 12-13hod. jsem  měl, při sledování PARTIE na CNN PRIMA NEWS dojem, jako by puč už proběhl.

Tak co, taky vám bledne modrá a žloutne bílá na vlajce? Možná některým postačí pořádně si protřít oči!

Karel Petřík

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Karel Petřík 

18. září 2023
Toto množství demonstrantů svolaných předsedou neznámé strany PRO dokázalo zaplnit Václavák.

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Karel Petřík 

12. září 2023
Jsme jen národem, který si zas neumí vládnout. Naší účastí v EU omlouváme politickou a hospodářskou destrukci naší země, ale svou neschopností najít a zvolit si politiky, kteří budou schopni prosazovat naše zájmy, jsme to vše sami zavinili.

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Karel Petřík 

5. září 2023
Před pár dny nám oznámila, ať se připravíme, tedy naše republika, na dlouhou válku s Ruskem, a masivní přesuny i pobyt vojsk NATO na našem území.

Slovní průjem lidovce Bartoška

Slovní průjem lidovce Bartoška

Karel Petřík 

29. srpna 2023
Tentokrát v nedělním dopoledním programu na TV PRIMA se na poslance z SPD mluvícího o snížení porodnosti, obrátil s otázkou: „ Jak spolu souvisí nákup letadel F35 a porodnost?“

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Karel Petřík 

22. srpna 2023
Setkání vlastenců mělo již tradičně velmi příjemnou atmosféru. Přednášky k palčivým problémům současnosti byly také tradičně velmi zajímavé a nutící k zamyšlení.

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

Karel Petřík 

13. srpna 2023
Někdo možná čekal větší rachot, ale i jedna kostka může strhnout lavinu.

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
73%
Ne
transparent.gif transparent.gif
13%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
14%