Svátek má: Rostislav

Komentáře

Jak to vidím já

Sobotkovo odcházení

Miloslava Vostrá

Poslankyně PSP ČR za KSČM
Bohuslav Sobotka skončil ve vedení ČSSD. Další funkci dal k dispozici volební manažer Birke.

Sobotkovo odcházení

Pánové zřejmě zjistili, že strmě klesající preference mohou přivodit ČSSD kolaps. Co je však udivující, že pro sociální demokracii je Sobotka špatný, ale nám občanům jako premiér zůstane ponechán. Co na to říct? Asi jen lepší něco než nic. Takové premiérské “korýtko“ má evidentně něco do sebe.

Před časem KSČM navrhovala rozpuštění Poslanecké sněmovny a předčasné volby. Myslím, že dnes, když se podíváme na činnost naší vlády, můžeme konstatovat, že se soustředila pouze na vzájemné boje a ataky. ČSSD hluboce poškozuje občany, když jim ponechává Bohuslava Sobotku ve funkci premiéra, který dnes už pouze přežívá v této pro stát velice důležité funkci. Velké a nutné věci se již v této Poslanecké sněmovně nestihnou. Jak na nás pohlíží Evropa a svět, lze lehce domyslet. Exministr Babiš se vyjádřil, že Sobotka je zbabělec a opouští potápějící se loď. Jedno staré přísloví říká, že do „mrtvol“ se nekope. A předseda hnutí ANO by si měl především zamést před vlastním prahem. Jeho bezbřehá touha po moci není pro naši republiku a její občany žádným konstruktivním řešením.

A tak věřme, že podzimní parlamentní volby nebudou rozhodovat megalomanské kampaně, ale zdravý názor občanů.
 
Miloslava Vostrá
 

Profil autora  Všechny články autora

Co může být horšího než Kalouskova TOP 09?

Miloslava Vostrá 

16.červenec 2017
Když si vybavím vládnutí Kalouskovy strany TOP 09, tak si říkám, že těžko bych mohla hledat stranu s tak negativním dopadem na naši republiku.

Pozdní probuzení

Miloslava Vostrá 

27.červen 2017
Dějí se to věci. V neděli mnozí z nás se zájmem sledovali pořad Václava Moravce v České televizi. Byli jsme zvědaví, jak na otázky odpoví exministr financí Babiš.

Sobotkovo odcházení

Miloslava Vostrá 

16.červen 2017
Bohuslav Sobotka skončil ve vedení ČSSD. Další funkci dal k dispozici volební manažer Birke.