Svátek má: Marek

Komentáře

Jak to vidím já

Stanovisko k informacím v médiích

Michal Kraus

ekonom a politik
Tzv. „kauza kakao“ není mou ostudou či selháním mojí osoby, ani těch členů ÚVV ČSSD, kteří mě po šesti letech znovu zvolili do předsednictva ČSSD.

Stanovisko k informacím v médiích

Jedná se o opětovné ostudné selhání těch některých novinářů, kteří nejsou schopni ve své práci rozlišit pravdu od lži, realitu od fikce a fakta od nesmyslů.

V uplynulých 11 letech jsem nejen já, ale i řada schopných, slušných, objektivních a inteligentních novinářů, předložil celou řadu důkazů, argumentů, faktů a podkladů, které jednoznačně prokazují, že celá „kauza kakao“ byla od počátku politicky motivovanou a předvolební uměle vykonstruovanou mediální kauzou, která měla poškodit nejen mne, ale především ČSSD.

To ostatně plně potvrdilo už v roce 2008 i dvouleté policejní šetření, které bylo odloženo s tím, že v celé kauze není nic, z čeho by mohla kohokoli z čehokoli obvinit, se kterým se plně ztotožnila i dozorující státní zástupkyně.

Hysterickou mediální reakci na mé znovuzvolení do P ČSSD opět vystavěnou na nepravdivých a opakovaně vyvrácených nesmyslech považuji za naprosto neetický a hrubý zásah do mých práv na ochranu osobnosti.

Michal Kraus

Profil autora  Všechny články autora

Děkujeme, přátelé, odcházíme

Michal Kraus 

10.únor 2018
(aneb příběh semilské okresní organizace ČSSD)

Plnou parou vstříc politické bezvýznamnosti

Michal Kraus 

5.únor 2018
Zcela neomylně a osudově nezvratně začíná zmatené počínání ČSSD a zejména jejich lídrů na politickém nebi připomínat nešťastný osud amerického raketoplánu Challenger pár vteřin po startu.

Kejvalovy lži vánoční

Michal Kraus 

29.prosinec 2017
Stalo se už v posledních letech jakýmsi koloritem, že když Jiří Kejval hovoří v médiích o financování Českého olympijského výboru ze státního rozpočtu, zpravidla neříká pravdu,...