Svátek má: Běla

Komentáře

Jak to vidím já

Stanovisko k informacím v médiích

Michal Kraus

ekonom a politik
Tzv. „kauza kakao“ není mou ostudou či selháním mojí osoby, ani těch členů ÚVV ČSSD, kteří mě po šesti letech znovu zvolili do předsednictva ČSSD.

Stanovisko k informacím v médiích

Jedná se o opětovné ostudné selhání těch některých novinářů, kteří nejsou schopni ve své práci rozlišit pravdu od lži, realitu od fikce a fakta od nesmyslů.

V uplynulých 11 letech jsem nejen já, ale i řada schopných, slušných, objektivních a inteligentních novinářů, předložil celou řadu důkazů, argumentů, faktů a podkladů, které jednoznačně prokazují, že celá „kauza kakao“ byla od počátku politicky motivovanou a předvolební uměle vykonstruovanou mediální kauzou, která měla poškodit nejen mne, ale především ČSSD.

To ostatně plně potvrdilo už v roce 2008 i dvouleté policejní šetření, které bylo odloženo s tím, že v celé kauze není nic, z čeho by mohla kohokoli z čehokoli obvinit, se kterým se plně ztotožnila i dozorující státní zástupkyně.

Hysterickou mediální reakci na mé znovuzvolení do P ČSSD opět vystavěnou na nepravdivých a opakovaně vyvrácených nesmyslech považuji za naprosto neetický a hrubý zásah do mých práv na ochranu osobnosti.

Michal Kraus

Profil autora  Všechny články autora

Proč ta Valachová zase lže

Michal Kraus 

14.prosinec 2017
Jsou lidé, pro které je lež naprosto standardním způsobem vyjadřování. Zdá se, že nejvíc jich je, bohužel, mezi politiky, a to bez rozdílu stranické příslušnosti.

Nezákonná dotace nebo dotační podvod?

Michal Kraus 

7.prosinec 2017
Je až neuvěřitelné, jakým způsobem se snaží Policie ČR za každou cenu najít v jednání zástupců ČUS najít rozpor se zákonem.

Další zvěrstvo z dílny MŠMT

Michal Kraus 

2.prosinec 2017
Paradoxně ve stejný den, kdy Sobotkova vláda ohlásila demisi, zveřejnilo MŠMT svůj záměr nevypsat na rok 2018 dotační program na provoz a údržbu sportovišť.