Svátek má: Marek

Komentáře

Jak to vidím já

Udavačská loterie pod státním dozorem bude mít krátký život

Alexandra Udženija

politička (ODS)
Ministerstvo financí dnes upřesnilo podrobnosti spuštění účtenkové loterie.

Udavačská loterie pod státním dozorem bude mít krátký život

Odsun spuštění na podzim tohoto roku, kdy se budou konat parlamentní volby, dává příležitost tento šílený projekt rychle ukončit.

Od začátku bojuji proti sprosté udavačské loterii. Spolu s elektronickou evidencí tržeb se jedná o produkt sociálního inženýrství neúspěšné vlády, která 4 roky usiluje o rozeštvávání společnosti a návrat do normalizačních dob.

Ministerstvo financí posunulo start loterie na podzim, kdy se budou konat volby do Poslanecké sněmovny. ODS chce využít této možnosti k získání co nejsilnějšího mandátu, aby tento projekt spolu s EET zrušila.

Udávání, které nás bude stát ročně 65 milionů, do vyspělé ekonomiky nepatří. Uděláme maximum pro brzké ukončení EET i tohoto nesmyslu. Možná by mělo ministerstvo financí zvážit, zda má vůbec smysl udavačskou loterii spouštět.

Alexandra Udženija

Profil autora  Všechny články autora

Řízená podpora udávání je prohra státu

Alexandra Udženija 

16.listopad 2017
Ministerstvo financí dnes rozdá první výhry v účtenkové loterii. Není co slavit. Účtenkovka není nic jiného než řízená podpora udávání, a to si žádné ovace nezaslouží.

Chceme znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy

Alexandra Udženija 

4.listopad 2017
V souvislosti s výroky prezidenta republiky o jeho tvůrčím přístupu k výkladu Ústavy a sdělením, že menšinovou vládu Andreje Babiše nechá vládnout bez důvěry Sněmovny klidně celé volební období, chce ODS znovu jednat s poslaneckými kluby o podpoře Petra Fialy...

Kalousek opět „uhnul“ a neudržel své nervy na uzdě

Alexandra Udženija 

19.říjen 2017
Před týdnem pan Kalousek zaútočil na předsedu Petra Fialu na základě vymyšleného titulku, dnes TOP 09 pokračuje nehorázným rádoby vtipným útokem v podobě zaplaceného inzerátu na úvodní straně pražského deníku Metro, který jde za veškeré hranice slušné a korektní volební...