Svátek má: Liliana

Komentáře

Jak to vidím já

Zázraky se dějí

Pavel Kováčik

poslanec PS PČR (KSČM)
Dějí se to věci. Každý máme nějaké to přání. Někdo je však přímo dítětem štěstěny. Jako například dva úzcí spolupracovníci náměstka pro bydlení Petra Hladíka na brněnském magistrátě.

Zázraky se dějí

Nájemníky bytů, o které je enormní zájem, určuje los. Ten šťastný padl na asistentku a také na konzultanta náměstka za KDU-ČSL. Oba tito šťastlivci jsou i ve spolku Mladých lidovců. Spoluzakladatelem tohoto uskupení je právě náměstek Hladík. Kam se hrabe „Karlovarská losovačka“. V brněnském případě šlo pouze o štěstí. Také potřebujete byt, tak honem k lidovcům a tam získejte nějaký post a nějaký byt se pro vás najde.

Je mi tak trochu líto brněnského primátora, který patrně o „kouzlech“ svého náměstka nemá ani tušení. Pokud se chce náměstek Hladík postarat o své podřízené, kolegy či přátele, může to udělat jiným způsobem, než-li blokováním startovacích bytů. Ale to by bylo o něco dražší.

Katolická církev by mohla uvolnit finance ze získaných restitucí a pro mladé z KDU-ČSL postavit byty. Proklamují přece tolik pomoc bližnímu svému. A toto výše uvedené evidentní zneužívání systému pomoci potřebným je trestuhodné.

Pavel Kováčik


Profil autora  Všechny články autora

Ani ryba ani rak aneb nečitelný Drahoš

Pavel Kováčik 

17.leden 2018
Česká republika patří ke klidným a bezpečným zemím a tak by to mělo zůstat i nadále.

Jaký bude rok 2018?

Pavel Kováčik 

4.leden 2018
Čeká nás mnoho nového a doufejme, že i dobrého. Bude to rok opět volební. Každý z nás může rozhodnout, jaký bude. Splní-li naše očekávání anebo převáží zklamání.

Buďme slušní

Pavel Kováčik 

30.září 2017
Letošní parlamentní volby máme doslova za rohem. Politické strany stříhají metr.