Svátek má: Radek

Byznys

Velikost textu:

Dolanská není ředitelkou Středočeské centrály cestovního ruchu

Dolanská není ředitelkou Středočeské centrály cestovního ruchu

Nora Dolanská skončila ve funkci ředitelky Středočeské centrály cestovního ruchu (SCCR), když v pondělí 19. února 2018 rezignovala  na svoji funkci. O svém rozhodnutí informovala v ten samý den vedení Středočeského kraje.

Nora Dolanská
19. února 2018 - 13:20

Funkci ředitelky Středočeské centrály cestovního ruchu (SCCR) zastávala odborníky uznávaná specialistka na cestovní ruch Nora Dolanská od jejího založení v květnu 2017. Předtím ovšem dlouhá léta pracovala Dolanská  jako šéfová podobné organizace v Praze. Na funkci středočeské  ředitelky Dolanská tak rezignovala po deseti měsících činnosti na základě vlastního rozhodnutí.


Rada kraje vzala rezignaci Nory Dolanské na vědomí a jmenovala ředitelkou Středočeské centrály cestovního ruchu po dobu dvou měsíců, tj. do výběru nové ředitelky/ředitele této příspěvkové organizace kraje, Mgr. Ivanu Jindřichovou, MPA, která pracovala jako koordinátorka v Odboru regionálního rozvoje Krajského úřadu Středočeského kraje. Funkce se Ivana Jindřichová ujme k 20. 2. 2018.

"Výběrové řízení na obsazení vedoucí pozice Středočeské centrály cestovního ruchu bude vyhlášeno v co nejkratším termínu," píše se v tiskové zprávě kraje.Když se v srpnu 2017  Dolanskou vybudované sídlo Středočeské centrály cestovního ruchu slavnostně otevíralo, stáli před v té době ještě nepřestřiženou  páskou  právě žena, o které je řeč, Nora Dolanská, uprostřed tehdejší náměstek hejtmanky a nynější poslanec Vít Rakušan a také současná hejtmanka Středočeského kraje Jaroslav Pokorná Jermanová.  Posléze  si středočeský cestovní ruch po vypovězení koalice s hnutím, ke kterému patří  i Rakušan, vzala pod svá křídla hejtmanka, která,  zdá se, že  nyní  z té trojice na snímku zůstala  sama.  

Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová ladila s krajským logem


(ps, Středočeský kraj, Prvnizpravy.cz, foto: Petr Skála)