Svátek má: Martina

Politika

Velikost textu:

Ať si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 má na dohled tisku vykulenou Nikolu

Ať si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 má na dohled tisku vykulenou Nikolu

"Ať si, kdo chce, co chce, říká, ČT24 má v  nedělních večerních programech  dva pořady, které lze podle jejich obsahu zařadit do nedělních chvilek, jak některé diváky pořádně naprdnout.  Z půlhodinového pořadu Newsroom ČT24 se stal legendární socialistický dohled tisku.

Říká se ... Česká, tedy naše televize. To znamená, že je záludná?
18. března 2018 - 07:23

Newsroom ČT24 se věnuje médiím a lidem, kteří k médiím patří, má jasnou linii. Skandalizuje především kritiky České televize, nálepkuje média černobílými nálepkami .. ta jsou demokratická, ta jsou proruská, ta jsou v majetku toho nebo jiného  pochybného politika a ta jsou naopak s křišťálově průhledným vlastnictvím opravdových demokratů.

V pořadu, který byl vysílaný druhou březnovou neděli se autorský kolektiv projevil neuvěřitelným hodnocením tištěných deníků.  Vykulená Nikola coby moderátorka tohoto pořadu totiž ukázala titulní stránky tří deníků  (mezi nimi Bakalovy Hospodářské noviny), které měly na první straně fotografie z demonstrací na obranu České televize a pozastavila se nad tím, že  jako na potvoru, bývalý svazácký deník Mladá fronta Dnes podle televize záměrně tuto událost bojkotoval a neumístil žádnou fotografii demonstrujích občanů na titulní stránce. S nepřehlednutelným vykuleným zrakovým orgánem moderátorka Nikola usoudila, že se tak patrně stalo proto, že tento deník patří Andrejovi Babišovi.

Ať si, kdo chce, co chce, říká, čt24 zvala veřejnost na demonstrace

O tom, jak vnímají zprávy České televize mladí diváci, nakonec asi nechtěně ČT24 potvrdila v jiném příspěvku jedna  odpověď studenta, který se zúčastnil  akce organizované na zvýšení gramotnosti studentů při  jejich orientaci v médiích a jejich produktů. A tak na otázku, komu patří Parlamentnílisty.cz mladík odpověděl, že Rokytkovi, což byl jen tak pro zajímavost ten nešťastník, který způsobil patrně svou nadměrnou konzumací alkoholu v době vyhlášení výsledků prezidentských voleb v TOP hotelu uměle nafouknutou kauzu spojenou s vyháněním kameramanů od místa zásahu záchranářů pracujících pro jeho zdraví. Trochu smutné je, že  díky opakovaným televizním záběrům a kde jinde než také v pořadech   ČT24 se nezáviděnihodně zviditelnil kameramany odhánějící a zato poté  Syndikátem novinářů vyloučený  Karel Slezák, který pár dnů poté zemřel. Musí se vzhledem k současným událostem na Slovensku dodat, že nebyl zastřelený.

Zemřel boxující muž, kterého možná uštvala média, Karel Slezák!


(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)