Svátek má: Miluše

Politika

Velikost textu:

Když pět Klausových vět k Letné za pár hodin vyvolá 1,3 tisíc komentářů

Když pět Klausových vět k Letné za pár hodin vyvolá 1,3 tisíc komentářů

„Jsem trochu háklivej na privatizaci "odkazu 17. listopadu". Já tam jako tehdejší student PřF UK byl a nepotřebuju od nějakého třicátníka, který ani tehdy nebyl na světě, povídat proč a o co šlo," napsal k listopadovému srocení lidu na Letné poslanec Václav Klaus junior.

Václav Klaus mladší
17. listopadu 2019 - 07:20

„Jsem demokrat a naprosto ctím právo shromažďovací. Na druhou stranu, protože jsem demokrat, si ale myslím, že vládnout mají ti, co volby vyhráli a ne ti, co je prohráli," má jasno Klaus junior.=ím

„A pak jsem trochu háklivej na privatizaci "odkazu 17. listopadu". Já tam jako tehdejší student PřF UK byl a nepotřebuju od nějakého třicátníka (který ani tehdy nebyl na světě) povídat proč a o co šlo," dodal zakladatel Trikolory.

„Třicetiletý člověk samozřejmě má právo mluvit, o čem chce. Nemá ale právo mi vykládat, co jsme tenkrát vlastně chtěli my, a už vůbec nemá právo mě poučovat , co mám chtít teď," uzavřel své poselství Václav Klaus mladší, aby spustil názorovou smršť svých čtenářů, kteří mu na jedné straně dali za pravdu a na druhé straně oznámili, že jej vymazali ze svých přátel.