Svátek má: Státní svátek

Politika

Velikost textu:

Lůza 09 píská na přicházející politiky a ČT informuje, kdo byl vypískán

Lůza 09 píská na přicházející politiky a ČT informuje, kdo byl vypískán

„Jak se dělá propaganda? Lůza 09 si se souhlasem pražského magistrátu 09 obsadí pietní místo na Národní. Pak lůza 09 řve a píská na přicházející politiky. ČT 09 si to natáčí a informuje, kdo všechno byl, prý lidmi, na Národní vypískán," tak komentoval Petr Štěpánek události 17.11.2019.

Otisk facebookové stránky Petra Štěpánka
20. listopadu 2019 - 08:15

„Na závěr přichází Kalda 09, lůza 09 se rozestupuje a svého vůdce nadšeně vítá. Vůdce je tak dojat, až mu ukápne slzička. A takhle my si tu žijeme," uzavřel svůj komentář na svém facebooku hudebník Petr Štěpánek a k tomu všem připojil sejmutou facebookovou stránku patrně jednoho z organizátorů, který svatá prostoto,  jmenovitě všem, kteří pískali na ty podle jejich scenáře ošklivé politiky nebo naopak  vyvolávali výzvy, že mají kandidovat na Hrad,  těm správným politikům, poděkoval.
„Nechovaly se takhle ze začátku v minulosti náhodou i bojůvky fanatiků, kteří  otočily kolem dějin tak, že v roce 1939 tady Němci zastřelili Jana Opletala a popravili bez soudu  devět studentů?" položil řečnickou otázku jeden z diskutujících.

Prvnizpravy.cz rovněž napsaly ...(ps,  facebookový profil Petra Štěpánka, Prvnizpravy.cz, foto:  facebook Petra Štěpánka)