Svátek má: Radek

Politika

Velikost textu:

Roček: Přímé poučení z rasistického vývoje

Roček: Přímé poučení z rasistického vývoje

S nemalým smutkem hledím na to, že některé osoby slabšího ducha nejsou v blázinci, ale stále jsou dobře placeni ve svých údajně bohulibých aktivitách. Píše ve své glose František Roček.

František Roček
2. března 2018 - 06:20

"Jako třeba ombudsmanka Andula Šabatová nebo chronický lhář Jakub Janda. Oba (a zástup jejich sympatizantů) kvičí jako podsvinčata - jací jsme Čechůni rasisté alias xenofóbové," pokračuje Roček a přidává k ozřejmění svého názoru trochu reality:

28. únor 2018
"Jeden člen mé rodiny byl služebně v Německu ve Frankfurtu n. M., a když přijížděl ke vjezdu do jedné firmy, uviděl na vlastní oči jak si tamní migrant – Arab u brány dřepnul na zem a na veřejnosti se na místě s pomocí své prdýlky vykadil čili položil kabel. Není to fór, žádné fake news, ale přímá zkušenost," zdůrazňuje Roček.

A druhá zkušenost, tentokráte z domova:
"V ten samý den v ústecké Masarykově nemocnici na plicním oddělení si cikánka vesele zapálila cigaretu přímo na nemocničním pokoji a zdravotní sestra ji raději nic neřekla. Pustit se s cikánkou do křížku…, že. Je zákaz návštěv v nemocnici kvůli tomu, že řádí chřipkový moribundus, za pacienty nikoho nepustí, ale za touto hulící cikánkou se tam (dokonce dvakrát) během 28. února vnutila na návštěvu jedna další cikánka. To je přímá zkušenost s terorismem nízké intenzity od jiného člena mé rodiny," dodává ke druhé zkušenosti s realitou František Roček.

Roček: Americká válečná paralympiáda láká

(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)