Svátek má: Daniel

Politika

Velikost textu:

SPD je fašistická strana ... podobná prohlášení vydává neschopný ministr

SPD je fašistická strana ... podobná prohlášení vydává neschopný ministr

"Hnutí SPD předá na posouzení právníkům výrok ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO), že SPD je fašistická strana," napsal na svém facebookovém profilu místopředseda Poslanecké sněmovny a předseda hnutí Tomio Okamura.

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura je téměř všude
22. února 2018 - 08:14

"Po komunikaci s právníky podáme na pana ministra trestní oznámení, neboť je nutné hájit více než půl milionu voličů SPD a tisíce našich členů, před sprostotou podobných výroků," zdůvodnil Okamura své počínání.

Pravdoláskaři, obrovsky nenávist vyhrotili a rozdělili společnost


"Podobná prohlášení vydává zpravidla neschopný ministr, který svůj úřad nezvládá. Nefunguje soudnictví ani systém exekucí a řešení dluhových pastí a občané jsou ze stávající situace dlouhodobě zoufalí. Proto jsme v minulosti pana ministra kritizovali a žádali jeho výměnu. Smyslem podobných prohlášení pana ministra Pelikána, je především poškodit hnutí ANO a zabránit smysluplnému a konstruktivnímu jednání o sestavení nové vlády. Je to špinavý boj o to, v jakém formátu bude sestavena nová vláda. Pan ministr Pelikán je známý svými proimigračnimi a proislámskými postoji. S takovými názory naše hnutí SPD nesouhlasí," uzavíra Tomio Okamura své prohlášení.

(ps, facebookový profil Tomia Okamury, Prvnizpravy.cz, foto: ps)