Svátek má: Ctirad

Regiony

Velikost textu:

Podnikatelem roku na Vysočině se stal Lubomír Stoklásek

Podnikatelem roku na Vysočině se stal Lubomír Stoklásek

Vítězem regionálního kola prestižní soutěže Podnikatel roku se se stal Lubomír Stoklásek, majitel a generální ředitel společnosti AGROSTROJ Pelhřimov, a.s., 

Lubomír Stoklásek (vpravo)
9. února 2018 - 11:00

Společnost patří mezi nejvýznamnější výrobce zemědělské techniky v České republice. Odborná porota ocenila úspěšné podnikatelské aktivity i angažovanost Lubomíra Stokláska v rámci rozvoje Vysočiny a významné zásluhy v oblasti podpory vzdělávání a péče o zaměstnance.
 
Podnikatel je, jak říká, velice hrdý na to, že i přes nelehké začátky se svými spolupracovníky vybudoval firmu, která je dnes největším univerzálním kooperantem v Evropě a nejvýznamnějším výrobcem zemědělských strojů v České republice.

"Ocenění vnímám jako cestu pro mladé podnikatele, aby byli stejně úspěšní nebo ještě úspěšnější a odhodlanější ve svém úsilí vybudovat firmy, které uspějí v celosvětové konkurenci,“ sdělil pro Novinkyvysocina.cz své první dojmy vítěz Lubomír Stoklásek.

Nejlepší podmínky pro podnikání nabízí na Vysočině Pelhřimov

Jméno držitele titulu EY Podnikatel roku 2017 České republiky bude spolu s vítězi v dalších kategoriích vyhlášeno 27. února 2018 v Praze. Nejvíce kandidátů na celostátní titul má letos hlavní město Praha a Moravskoslezský kraj.

(pšt, novinkyvysocina.cz, foto: Kraj Vysočina)