Svátek má: Květa

Regiony

Velikost textu:

V Prostějově se otevírá prodejna nové generace

V Prostějově se otevírá prodejna nové generace

V Prostějově v ulici Újezd bude v pondělí 17. července otevřena prodejna nové generace. Je tak již několikátou prodejnou podle nového konceptu v České republice a zákazníkům i zaměstnancům přinese mnoho novinek.

Nová prodejna
15. července 2017 - 08:00

Z nákupů uskutečněných v tento den navíc společnost Lidl podpoří Základní školu v ulici Dr. Horáka. Zákazníci se mohou těšit především na pohodlné nakupování v příjemných prostorách. Před prodejnou je čekají širší parkovací stání, parkovací místa pro rodiny s dětmi, nebo speciální vozíky pro upevnění autosedačky. Uvnitř prodejny jsou to pak širší uličky, nová pekárna, úseky čerstvých potravin, tedy ovoce a zeleniny, masa a mléčných výrobků rozšířené o 20%. Další zásadní novinkou pro zákazníky jsou toalety s prostorem pro přebalování dětí, nebo nové pokladny s odkládacím prostorem i větší plochou za pokladnami, takže zákazníci budou mít větší pohodlí při ukládání svých nákupů.  


Prosklená fasáda a pokladny

“Úplnou novinkou je WIFI připojení zdarma, ve vstupním prostoru pak  možnost zakoupení kávy s sebou z automatu vyrobeného speciálně pro prodejny Lidl a s nápoji z našeho sortimentu,” doplnila novinky pro zákazníky mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.


Zaměstnanci budou mít nově k dispozici první patro, kde se dočkají velkoryse pojatého zázemí včetně sprch či odpočinkové místnosti včetně zastřešené terasy. Přibyly i kanceláře a školicí prostory.

“Naši zaměstnanci jsou pro nás velmi důležití.  Proto jsme se v novém konceptu snažili jim co nejvíce vyjít vstříc a kromě optimalizace skladových ploch a tras při doplňování zboží jsme se snažili zvětšit a zpříjemnit i prostory určené k odpočinku,” dodala Holá.


Terasa pro zaměstnance

Budova prodejny upoutá prosklenou fasádou, díky níž bude co nejvíce využíváno denní světlo. Uvnitř prodejny i na parkovišti bude využíváno výlučně úsporné LED osvětlení. K ochraně životního prostředí přispějí lepší tepelně-izolační vlastnosti budovy a především použití ekologických  chladicích technologií. Využíváno je zde rovněž odpadní teplo z vybraných technologií.

Nová prodejna bude otevřena denně od 7 do 21 hodin a zákazníci se mohou těšit na speciální akce určené pouze pro tuto prodejnu.


Úsek cerstvých potravin

První den otevření bude spojen také s podporou Základní školy v ulici Dr. Horáka. Tu podpoří v pondělí všichni zákazníci, kteří nakoupí za více než 300 Kč.  Společnost Lidl totiž daruje ZŠ v ulici Dr. Horáka z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den částku 50 Kč. Darované finance budou využity na pořízení nového školního nábytku.

Pro Olomouckenovinky.cz Miloslava Turková, PR, Lidl.

(lh,olomouckenovinky.cz,foto Lidl)