Svátek má: Martina

Zprávy

Velikost textu:

Guvernér státu Ohio odpověděl na kritiku Trumpa Putinovým smíchem

Guvernér státu Ohio odpověděl na kritiku Trumpa Putinovým smíchem

<< VIDEO >> Guvernér státu Ohio John Kasich reagoval na kritiku amerického prezidenta Donalda Trumpa gifkou se smíchem ruského prezidenta Vladimira Putina.

John Kasich, guvernér státu Ohio
15. srpna 2018 - 03:20

Trump ve zprávě na svém účtu na twitteru  kritizoval guvernéra Johna Kasicha za opožděnou podporu republikánského  senátora Troya Baldersona, kandidujícího  do Sněmovny reprezentantů Kongresu USA.

"Velmi nepopulární guvernér z Ohia (a neúspěšný prezidentský kandidát) John Kasich  ublížil nedávnému vítězství Troya Baldersona, tím, že utlumil nadšení pro jinak velkého kandidáta. Dokonce i Kasichův  náměstek prohrál volby v primárkách  kvůli nepopularitě svého šéfa. Gratulujeme Troy, je to velké vítězství! " napsal Trump.Trump se odvolával na Kasichovu opožděnou podporu Troy Baldersonovi  ve volbách  12. okresu v Ohiu, která způsobila nepříjemné napětí, zvlášť  když Balderson  je úzce svázán  s Trumpem.


Kasich, který kandidoval proti Trumpovi v roce 2016, je důsledně označován jako potenciální republikánská alternativa k Trumpovi. John Kasich nevylučuje účast v prezidentských volbách v roce 2020.

(rp,prvnizpravy.cz,cnn,foto:arch.)