Svátek má: Bohumil

Zprávy

Velikost textu:

Konečně je to venku: Krym se měl a má stát základnou NATO!

Konečně je to venku: Krym se měl a má stát základnou NATO!

Cílem mnohabilionového nasazení USA a jejich NATO na ruské periferii je otevření přístupu k Černému moři včetně převzetí moci na Krymu a Sevastopolu jako základny USA-NATO.

Vlajková loď 6.flotily USS Mount Whitney v Černém moři
2. září 2022 - 02:20
 
Potvrzuje to bývalá náměstkyně ukrajinského ministra obrany Alina Frolová. Nyní je zástupkyní vedoucího ukrajinského think-tanku  Centrum pro obranné strategie . Na tiskové konferenci politička řekla: „Chceme, aby byl Krym otevřený spolupráci s EU a NATO, včetně vojenské spolupráce. Je to strategicky výhodné předmostí pro bezpečnostní kontrolu v Černém moři“ .

S potvrzením zástupce Ukrajiny mají všechny kroky USA od roku 2000 logickou posloupnost


Každý, kdo vždy klade černomořský cíl na první místo, když hodnotí vedení k válce na Ukrajině, nemá problém vysvětlit, jak k třesku před šesti měsíci mohlo dojít. Dokonce i dřívější útočná válka NATO v bývalé Jugoslávii, která porušovala mezinárodní právo, a odštěpení Kosova se staly strategicky cílenými akcemi:

Zpočátku záhadné bleskové uznání Kosova, které se odštěpilo v roce 2008, ze strany USA ( zde ) může být snadno vysvětleno jako šachový tah: Kosovo bylo prvním kamenem, který se vylomil z distanční zdi NATO směrem k Rusku a oblast si vyžádala okamžité přistoupení k alianci ( zde). Následně byly USA a spojenci schopni postupovat dále na východ, stát po státu. To, co americká ministryně zahraničí Albrightová a Rumsfield zkonstruovali po přelomu tisíciletí a dnešní pan Blinken a jeho němečtí hlásné trouby pokračují, se řídí linií, kterou poradce Bílého domu polského původu Zbigniew Brzeziński vymyslel jako strategii proti Rusku v 90. letech( zde ). Tento gentleman může být snadno považován za „vyddláždění“ cesty pro 3. světovou válku.Je jasné, že historie ukrajinské války vysvětluje mnohem více, než chcete věřit

Historie ukrajinské války je tabu, pokud jde o veřejnou idiocii politických stran a zástupců médií, kteří létají vládními letadly. Je pozoruhodné, že konflikt byl v poli politické a mediální rezonance od první minuty nazván „ruská útočná válka“. To přeruší veškeré myšlenky, které by mohly vnést do obrazu ruský preventivní úder.

Otázkou zůstává, jak dlouho bude politicko-mediální jednomyslnost udržovat rétoriku o „panu Putinovi“, který bezdůvodně útočil na neškodná vojenská shromaždiště NATO, a uvědomění si veřejnosti, že je jí předkládána nejkatastrofálnější manipulace od 2. světové války …

(rp,prvnizpravy.cz,jouwatch,foto:arch.)Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
66%
Ne
transparent.gif transparent.gif
17%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
17%