Svátek má: Zbyšek

Zprávy

Velikost textu:

Lidé všech zemí, spojte se! Situace je vážná!

Lidé všech zemí, spojte se! Situace je vážná!

Mezinárodní oligarchie proti nám vytváří válku, aby nás zbavila veškerého našeho majetku. Velký reset probíhá nyní velmi vysokou rychlostí.

Ilustrační foto
5. dubna 2022 - 04:20

Po covidu, který umožnil otestovat odolnost populací, z nichž většina byla amorfní vůči flagrantním útokům na svobodu, zejména zavedením vakcíny, jejíž vedlejší účinky nejsou známy a stala se povinná právě v okamžiku, kdy její neúčinnost je odhalena, je na nás nový antisociální útok, díky ukrajinské válce nařízené Bidenem a prováděné Putinem.

Skutečným cílem této války není osvobodit Ukrajince od ruského medvěda, ale uvalit na světové populace masivní zkázu prostřednictvím jejich vzájemného zbídačení.

Evropa byla dlouhou dobu ušetřena, i když byla postupně narušována životní úroveň, zdravotní prevence a individuální i kolektivní práva kvůli nutnosti zachovat si pseudodemokratickou a pseudosociální fasádu. Nyní je v palebné linii. Její národy budou zredukovány,  ticho a bída jako ty v Africe, Latinské Americe a Asii a Tichomoří.

Protože skutečná válka není mezi Ruskem a Ukrajinou, ale tato je pouze klíčem ke kolapsu všech národů planety. Skutečná válka je mezi techno-farmako-finanční elitou a zbytkem světové populace.

Bude to stejná bída, jaká se dostane Rusům, Ukrajincům, Evropanům, kteří tak dosáhnou životní úrovně obyvatel jihu planety, tedy nic, nebo téměř nic. Nemáme nic, co bychom očekávali od našich příslušných vlád, kromě plánování našeho zničení.

Proč? Protože optimalizace zisků nyní vyžaduje opuštění skutečné výroby skutečných předmětů, nahrazené nehmotnými službami. Je tedy nutné zruinovat lidi, aby od nynějška tyto skutečné předměty neužitečné pro tvorbu zisků již nespotřebovávali. Toto je samotná myšlenka velkého resetu.


Jediná cesta k přežití lidstva tedy vede skrze povědomí o tom, co se děje, totiž techno-farmako-finanční totalita pro celou planetu, agresivně podporovaná USA a EU.

Vzepřít se jí vyžaduje zbavit se této elity, která je zvláště převládající v Evropě a USA, pomocí mocného hnutí typu kolapsu diktatur. Až se národy přestanou bát svých vůdců a přestanou jim věřit, pak jsou připraveny na skok směrem k mezinárodnímu humanismu.

(rp,prvnizpravy.cz,agoravox,foto:arch.)