Svátek má: Robin

Zprávy

Velikost textu:

Paul: CIA připouští, že krmí Američany dezinformacemi o válce na Ukrajině

Paul: CIA připouští, že krmí Američany dezinformacemi o válce na Ukrajině

Americký politik Ron Paul vystavil účet médiím ve své domovské zemi, který byl zveřejněn 11. dubna 2022.  Titulek byl výbušný: „CIA připouští, že krmí Američany dezinformacemi o válce na Ukrajině ."

Ron Paul
13. dubna 2022 - 09:01

Ron Paul pokračuje: „Minulý týden se na NBC na všech místech objevil mimořádný článek, který informoval o tom, že americkým zpravodajským službám vědomě unikají do mainstreamových médií informace, o nichž sami pochybují, že jsou přesné, ale které jsou podle nich dostatečně užitečné, aby je mohly nabídnout veřejnosti. Jinými slovy, článek uvádí, že americký „deep state“ připustil, že doufá, že se bude aktivně podílet na dezinformování americké veřejnosti tak, že veřejné mínění může být manipulováno.

Podle Rona Paula je však jakýkoli pokus o konfrontaci CIA odsouzen k neúspěchu. Prezident Kennedy je toho důkazem. Podle svých vyjádření by nejraději rozbil CIA na tisíc kousků – a nechal rozfoukat větrem, aby rozházel jednotlivé části. Kennedy to nepochopil, jak víte.

Paul končí řečnickou otázkou: „Není ironií, že CIA odvedla lepší práci než samotní Rusové, když podkopala důvěru Američanů v jejich média vyprávěním falešných příběhů – a jen proto, aby podpořila určitý narativ v... založit americký lid?


Neexistující odborník na starožitnosti a klobouky k Paulovu článku lakonicky poznamenal, že zavádění narativů mimo realitu je v Německu staré a přinejmenším stejně pokročilé jako v USA. Pokud to brzy nepřestane, mohl by se západní svět konečně přejmenovat na „svět mrtvých mozků“. Kdyby Rusové v minulých dnech přesně nepředpověděli, že západní strana – tedy ukrajinská strana – bude tlačit vpřed se zprávami o ruských útocích chemickými zbraněmi a oznámí  po Buči další ruské masakry.

Americký lékař a politik Ron Paul zasedal v letech 1976 až 2013 za republikány ve Sněmovně reprezentantů a nyní je členem Libertariánské strany.

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,foto:arch.)43 - 9274490247 / 0100

Pro platby ze zahraničí: IBANCZ6201000000439274490247 
BIC / SWIFT kódKOMBCZPPXXX


Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
25%
Ne
transparent.gif transparent.gif
75%