Svátek má: Valdemar

Zprávy

Velikost textu:

Svoboda internetu, jak ji dnes známe, je u konce, máme FILTERNET

Svoboda internetu, jak ji dnes známe, je u konce, máme FILTERNET

<< VIDEO >> Ahoj všichni, kteří víte, že Evropský parlament má 751 sedících, kteří nesmí do ničeho mluvit a jen odsouhlasí cokoliv, co jim nezvolené politbyro EU předloží.

Ilustrační foto
19. dubna 2019 - 03:20

A tak se stalo, že odsouhlasili článek 13 (reforma autorských práv), a také podepíší UPLOAD FILTER. Článek 13 přináší novou FILTERNET pro EU.

To znamená, že poskytovatelé služeb na internetu jsou při nahrávání nuceni filtrovat „nežádoucí obsah“. Aparát EU pro cenzuru rozhodl, že obyvatelstvo by nemělo znát obsah označený jako „nežádoucí“. Zákon označený jako ochrana práv autorů je ve skutečnosti zákonem o cenzuře !!!

Proto se nyní internet nazývá FILTERNET !!!

Vítejte ve FILTERNETU, kde je vše, co vidíte na obrazovce, filtrováno, tak zbavené všeho, co by mohlo poškodit diktaturu EU, důležité informace, které byste neměli znát.

Zákon o internetové cenzuře, který byl schválen Evropským parlamentem dne 26. března 2019, zablokuje obsah, který od počátku porušuje určitý názor, čímž přísně omezuje právo na svobodu projevu a tisku.

Ano, a tato "reforma autorských práv" je také přínosem pro americké mega-mediální korporace, takže mohou za své bláznivé propagandistické odpadky vybírat ještě více peněz.

To je důvod, proč je internet již v USA nazýván SHITTERNET, protože jsou povoleny pouze politicky korektní názory, pouze vojenská propaganda, násilí a h....o.Výrazně je také omezena umělecká svoboda používání snímků chráněných autorskými právy a filmových klipů pro MEMES.

EU uvedla na trh oficiální reklamní film, jehož cílem je přinést veřejnosti výhody FILTERNETu. Bavte se!


Teď už je pozdě brečet, protože je to povoleno a nebyly žádné hromadné protesty. Dostanete to, co si zasloužíte, FILTERNET !!!

AKTUALIZACE: Minulou středu hlasoval Evropský parlament ve prospěch nařízení, které zabrání šíření „teroristického obsahu“ a FILTERNETU. Jde o iniciativu německého ministra vnitra Horsta Seehofera a jeho bývalého francouzského partnera Gérarda Collomba. Před rokem oba politici vyzvali Evropskou komisi, aby použila tvrdé tresty, aby zajistila, že „teroristický obsah“ zmizí z platformy FILTERNET během jedné hodiny.

Co je to "obsah teroristů"? Oh, stejně jako video "teroristy" Christchurch, který byl vyřízen na příkaz vlády Nového Zélandu. Maximální trest pro každého, kdo vědomě obchoduje, distribuuje nebo vyrábí "urážlivý materiál", je 14 let ve vězení, zatímco každý, kdo má znalosti o tomto materiálu, může dostat až 10 let ve vězení nebo pokutu až do výše 50 000 USD ,

A pak rakouská vláda vydala svůj zákon o „zákazu digitální anonymity“. Každý uživatel fóra se musí od roku 2020 registrovat skutečným jménem a adresou. Ačkoliv příspěvky ve fórech nebo online sítích by měly být i nadále možné pod pseudonymem, provozovatelé fóra musí zkontrolovat identitu přispěvovatele a oznámit jej na žádost státu.

„Svoboda na internetu, jak ji známe, je u konce. Varoval jsem vás před lety. To je důvod, proč jsem propagoval ENIGMABOX a "nový internet", ale jen velmi málo z vás tomu věřilo a podniklo příslušné kroky pro svou vlastní bezpečnost,“ píše na von Freeman na Schall und Rauch.

(rp,prvnizpravy.cz,schallundrauch,foto:arch.)