Svátek má: Marika

Zprávy

Velikost textu:

Zelenského režim loví civilisty: „Zastřelte je jako prasata“!

Zelenského režim loví civilisty: „Zastřelte je jako prasata“!

Zatímco se Západ raduje z malých územních zisků ukrajinských ozbrojených sil, podporovatelé Zelenského režimu se mstí na civilním obyvatelstvu. Všichni, koho podezřívají ze spolupráce s Rusy v dobytých městech, jsou zastřeleni.

Ilustrační foto
9. října 2022 - 10:20

To neoznámil dobrovolník z nechvalně známého, radikálního praporu „Azov“, ale Anton Geraščenko, současný poradce ukrajinské vlády a bývalý náměstek ministra vnitra země!

„Lovte a střílejte je jako prasata"


„Lovíme je a střílíme jako prasata“: Těmito slovy cituje britský „Daily Mail“ poradce Zelenského režimu. Mluví se o nelítostném honu na „kolaboranty“. Nebereme žádné zajatce v pravém slova smyslu: „Váš život nebude chráněn zákonem." Takže každý, kdo se vyrovnal s ruskou armádou nebo dokonce uvítal její příchod, skončí na seznamu smrti a je férovou hrou pro touhu ukrajinské armády po pomstě.

Není jasné, jaká kritéria se používají k rozhodování o tom, kdo je „spolupracovník“. Jasné je jen jedno: I když Západ a Ukrajina neuznávají vysokou míru souhlasu v referendech o připojení k Ruské federaci, žije ve všech čtyřech regionech bezpočet ruských rodilých mluvčích. V Doněcku a Luhansku jsou ve většině, v Záporoží a Chersonu tvoří velkou menšinu. Po kontroverzním jazykovém zákonu, který fakticky zrušil ruštinu jako regionální úřední jazyk, mnoho lidí zatoužilo po vlasti.

Zastřeleni byli i politici

Skutečnost, že Ukrajina neprojevuje žádné slitování nad svými nepřáteli, není nic nového. V dubnu bylo na šokujícím videu vidět, jak Ukrajinci sadisticky střílejí zajaté ruské vojáky ležící na zemi v poutech – jasný válečný zločin. Osoby obviněné z rabování byly ve středověkém vigilantismu připoutány ke sloupům veřejného osvětlení. Proruský starosta byl chladnokrevně zavražděn; stejně jako poslanec, kterého Kyjev obvinil, že pracuje jako „dvojitý agent“.Portál seznamu smrti online již existuje roky

Nikdo, kdo není 100% loajální k Zelenského režimu nebo koho lze označit za „ruského přítele“, není na Ukrajině v bezpečí. Wochenblick informoval na portálu se seznamem úmrtí, který je již léta online a má se za to, že je pod vedením ukrajinského ministerstva vnitra, na kterém jsou uvedeni členové opozice. Mnoho lidí na seznamu zemřelo násilnou smrtí . Navzdory tomu nebyly staženy seznamy ze sítě. Nechyběla ani ruská kritička globalizace Daria Duginová, která byla údajně zavražděna za účasti oficiální Ukrajiny.

Nedávno dokonce jeden německý novinář, který žije a pracuje na Donbasu, skončil na seznamu smrti.

Ukrajina se uchyluje k propagandistickým lžím

Ukrajina jedná hanebně – a zároveň tvrdí, že jsou to (jen) Rusové, kdo hřeší na civilním obyvatelstvu. Ani odpovědnost za masakr v Buči však dodnes není definitivně objasněna. Zatímco Západ považuje ruské pachatele za jisté, nesrovnalosti v této verzi jsou překvapivé. Například některé mrtvoly měly pásky na rukávech, což je to, co obvykle nosí spolupracovníci.


Pro příbězích o ruských vražedných gangech Ukrajina dokonce aktivně šíří falešné zprávy. Ministerstvo obrany zveřejnilo na Twitteru fotografii nádoby se zlatými korunkami zubů. Příběh: Měl je zajatý ruský voják. Pak se ale ukázalo, že ve skutečnosti patřily ukrajinskému zubaři s bizarní sběratelskou vášní . Znovu se ukazuje : Ve válce nejprve umírá pravda.

Odhalil to reportér "Bildu", který vždy hlásil proukrajinský postoj. Nyní je také v hledáčku buřičů „Slava Ukrajině“...:

(rp,prvnizpravy.cz,wochenblick,foto:arch.)Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
32%
Ne
transparent.gif transparent.gif
68%