Svátek má: Erik

Regiony

Velikost textu:

Legendární kolekce oblečení města Plzně #COPATUTOJE se vrací

Legendární kolekce oblečení města Plzně #COPATUTOJE se vrací

Legendární kolekce oblečení města Plzně #COPATUTOJE se vrací a spojila se s plzeňskou ikonickou značkou Pilsner Urquell.

#COPATUTOJE
17. září 2021 - 07:00

V roce 2015 při vyhlášení Plzně Evropským hlavním městem kultury se stala hlavní ikonou legendární kšiltovka #COPATUTOJE značky Horsefeathers. Vlastníkem značky #COPATUTOJE je město Plzeň. Nyní ji propůjčilo Plzeňskému Prazdroji. Společně Plzeňanům i návštěvníkům krajské metropole přináší novou reedici oblíbené kolekce. Zájemci si ji mohou zakoupit od středy 15. září v Dárkové prodejně Plzeňského Prazdroje a na e-shopu www.eshop.prazdroj.cz.

„Produkty #COPATUTOJE ukázaly obrovskou chuť všech ‚Plzeňáků‘ vyjádřit svoji náklonnost k Plzni, a proto jsme se rozhodli využít společné energie k podpoře dobré věci. Připravili jsme projekt reedice kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell, která má krásný přesah v podobě výtěžku na podporu nemocnice,“ uvedl primátor města Plzně Martin Baxa.

„Právě dnes 15. září uvádíme na trh unikátní produkty Pilsner Urquell #COPATUTOJE, které jsou výjimečnou ukázkou spolupráce města Plzně, pivovaru a plzeňské firmy Horsefeathers, výrobce všech produktů z kolekce. Jsme hrdí, že jsme se do projektu mohli zapojit a společně připravit kolekci, díky které navíc podpoříme dobrou věc,“ řekla Pavla Mášková, manažerka turistických provozů Plzeňského Prazdroje.

„Jsme moc rádi, že se součástí projektu COPATUTOJE stala značka Pilsner Urquell, která je neodmyslitelně spojená s Plzní a dává projektu COPATUTOJE úplně nový rozměr,“ dodal Pavel Kubíček, spolumajitel firmy Horsefeathers.

Logo #COPATUTOJE najdou zájemci v kolekci v typickém barevném kódu Pilsner Urquell – hashtag v červené barvě jako prazdrojská pečeť na typickém lahvově zeleném pozadí, to vše doplněné bílým písmem. Nová kolekce oblečení Pilsner Urquell #COPATUTOJE je v prodeji od 15. září v Dárkové prodejně Plzeňského Prazdroje na nádvoří pivovaru a také na e-shopu www.eshop.prazdroj.cz. Koupí zboží z této kolekce získají zákazníci nejen unikátní produkt, ale zároveň pomohou Onkologické a radioterapeutické klinice Fakultní nemocnice Plzeň. Konkrétní část výtěžku z každého produktu totiž poputuje právě na danou kliniku, kde přispěje na zlepšení vybavení a pomůže zpříjemnit okolí nemocnice venkovními relaxačními prvky. Tato klinika patří k vůbec největším v České republice a každý rok pomáhá tisícům pacientů překonat jejich těžkou životní situaci a vrátit se zpět do života.„Velmi si této aktivity vážíme. V této nelehké době, kdy se veškerá pozornost upírá na pandemii koronaviru, musíme myslet i na ostatní pacienty, hlavně na ty nejvíce nemocné a ohrožené. Děkujeme všem, kteří tuto akci podpoří, a zároveň i značce Pilsner Urquell a městu Plzeň,“ poděkoval Václav Šimánek, ředitel Fakultní nemocnice Plzeň.
Plzenskenovinky.cz informovala Mgr. Adriana Jarošová za tiskové oddělení Magistrátu města Plzně.

(jv,plzenskenovinky.cz foto:arch.mmp)