Svátek má: Svatava

Zprávy

Velikost textu:

Roberts: Největším nepřítelem Ameriky jsou samotní Američané

Roberts: Největším nepřítelem Ameriky jsou samotní Američané

Armáda Spojených států byla do Afghánistánu vyslána před dvěma desetiletími na základě lži, píše v komentáři americký publicista Paul Craig Roberts.

Paul Craig Roberts, americký publicista
20. dubna 2021 - 10:10

Režim válečných štváčů neokonzervativního George W. Bushe lhal americkému lidu, americkým vojákům a světu, že Usáma bin Ládin byl odpovědný za útoky na Světové obchodní centrum a Pentagon, že bin Ládina schovával Afghánistán, že Afghánci by ho nepředali, aby se postavil před soud, a že se ho chystala zatknout americká armáda.

Po 20 letech bombardování svateb, pohřbů, dětských fotbalových her, zdravotnických středisek, farmářů, škol a vraždění velkého počtu afghánských žen a dětí prezident Trump řekl dost a oznámil, že přivede americké vojáky domů. K zablokování rozhodnutí prezidenta USA stačil jeden zkorumpovaný, intrikující, neokonzervativec, který vymyslel příběh, že Rusko platí Afgháncům za kaýdého zabitého amerického vojáka.   Neokonzervativec předal lži ochotnému New York Times, který lži zveřejnil, a to byl konec stahování vojsk v době Trumpova prezidentství.

Celé stádo presstitutek, protitrumpovských demokratů a republikánka Liz Cheneyová prohlásily tuto lež za potvrzenou skutečnost.   Prezident Trump byl znovu démonizován jako Putinův agent za to, že chtěl stáhnout vojáky, místo toho, aby byl Putin odpovědný za smrt amerických vojáků. Blázniví Američané skutečně věřili, že odměny vyplácené Putinem byly jediným důvodem, proč američtí vojáci zemřeli. Rodiče vojáků zabitých v afghánské válce chtěli vědět proč prezident Trump stahuje vojáky, místo aby čelili Putinovi.

Nyní, když chce Biden přivést vojáky domů, je třeba příběh upravit.   „Potvrzená skutečnost“ se změnila na zprávu s nízkou důvěrou, pro kterou neexistují žádné důkazy.


Poslechněte si, jak vás Tucker Carlson provede příběhem, abyste pochopili, že prezidenti, demokraté jako Adam Schiff a republikánka Liz Cheneyová jsou naprosto nespolehliví.  Vzpomeňte si na všechny lidi, které tyto příšery zabily.Jak jsem v té době zdůraznil, falešný zpravodajský příběh byl nesmyslný. Údajná odměna byla zbytečná. Afghánci zabíjeli invazní americké vojáky dvě desetiletí. Byla to válka.  Proč by se Rusko obtěžovalo platit Afgháncům za to, co měli, a už to dělají?

Dokonce ani Adam Schiff a NY Times, CNN, Washington Post, NPR a zbytek stroje na lež, který zahrnuje „média“, nemohl uvěřit tak absurdnímu příběhu.   Lhali a jejich cílem byl prezident Donald Trump.

Není to zrada?   Není  volič neposlušný, který pošle Schiffa a Pelosiho, aby je zastupovali?   Proč lidé po odhalení lži stále čtou  NY Times, poslouchají NPR a sledují CNN?

Největším nepřítelem Ameriky jsou samotní Američané. Spojené státy nemohou přežít bezohlednost svých lidí.

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.)