Svátek má:
Viktorie
KOMENTÁŘ: Daniela Kovářová
KOMENTÁŘ: Zbyněk Fiala
Komentáře
Jiří Paroubek
politikKdo opravdu stál za výbuchy ve Vrběticích?
Václav Moravec ve svém diskuzním pořadu v neděli otevřel jeden problém tak, aby podle možnosti vytvořil prostor pro koaliční roztržku. To se mu naštěstí tak úplně nepodařilo.O co šlo? Moravec se vrátil ke starému výroku předsedy poslaneckého klubu SPD Radima Fialy. Ten se vyjádřil, že není jisté, že by za výbuchy ve Vrběticích stáli opravdu Rusové. Tento výrok Radima Fialy záhy negovali ministři za hnutí ANO. Pochopitelně. Jsou loajální ke svému šéfovi a je to tak správné. Neboť Andrej Babiš to byl, jako premiér a také Jan Hamáček, jako ministr vnitra, kdo na základě "důvodného podezření" zprefabrikovaného českými zpravodajci, označili Rusy, tedy jejich zpravodajské služby, za autory výbuchů ve Vrběticích.
Ty výbuchy skončily, mimo dalších rozsáhlých škod, také smrtí dvou zaměstnanců firmy, která spravovala v té době vrbětický areál.
Důkazy pro toto tvrzení, nahrazené "důvodným podezřením", nebyly nikdy české veřejnosti předloženy. Ze zjištění zpravodajců se stal axiom, tedy tvrzení, o kterém se nemá, ba nesmí, pochybovat. A takto to staví i protivládní mainstreamová média a trapná opozice.
Takže, ještě jednou opakuji: důkazy na stůl a soud s viníky výbuchů. To je jediná věrohodná cesta, jak celou kauzu uzavřít. Babišova vláda tedy před lety asi měla být k "důvodným podezřením" českých zpravodajců zdrženlivější...Tedy, jedná se nejspíš o další Koudelkův pomník.
Jiří Paroubek
|
|
|
|
|
KOMENTÁŘ: Daniela Kovářová
KOMENTÁŘ: Zbyněk Fiala













