Svátek má: Agáta

Komentáře

Čeká nás po volbách další Mnichov?

Za pár dnů si někteří připomeneme 30.9.1938 den, kdy náš stát spojenci obětovali pro záchranu trvalého míru v Evropě.

Mír trval do 1.9.1939. Mezi tím naše zbraně, tehdy jedné z nejlépe vyzbrojených armád v Evropě, posílily Němce. Také naše zbrojovky udělaly Hitlerovi jistě radost. Německá armáda pak nenalezla v Evropě vážného protivníka a některé vojenské operace probíhaly spíš jako vojenská cvičení. Až do osudného rozhodnutí rozšířit životní prostor pochodem na východ.

Dnes Německo - zničené prohranou válkou, oslabené ztrátou 10milionů zabitých a do roku 1989 rozdělené na dvě části -  ovládá Evropskou unii. Tento zpočátku nadějný projekt, který má zajistit v Evropě trvalý mír a spolupráci, nabral v posledních letech směr k potlačení nebo lépe zničení národních států a vytvoření nové, vykořeněné společnosti bez hranic, tradic, historie a křesťanství. Novou Evropu pomohou vybojovat osadníci především z Afriky. Tito  Afroevropané zajistí likvidaci případného odporu domorodců a postupné zničení stávající kultury. Jediným sjednocujícím prvkem bude ISLÁM. Evropa bude sjednocena do tak, jako kdysi SSSR, poslušného bloku ničím nepřipomínající původní model EU.

Přemýšlejme nad důsledky Mnichovské smlouvy, kdy jsme byli obětováni spojenci a dneškem, kdy se obětujeme prostřednictvím našich politiků sami, aniž to mnozí vůbec tuší. Kolik znáte politiků, KTEŘÍ JSOU SCHOPNI SE POSTAVIT ŠÍLENÝM PLÁNŮM ekonomickým, ekologickým, osídlovacím, které se realizují a možnosti zavléci nás do nového tažení na východ. Ten náš dnešní Mnichov bude jen námi tolerovaná zrada na nás samotných a bude jedno, zda jsme něco tušili či ne. Nebude to omluva!

Blížící volby rozhodnou o tom, zda zabráníme našim politikům předat vládu nad zemí a námi Němcům. Mnozí by pro trochu lásky Bruselu a moci doma šli klidně i na východ s nějakou tou pancéřovou humanitární pomocí. Zkusit boj za Prahu třeba tentokrát na východní hranici Ukrajiny, bok po boku s její odhodlanou armádou. Věřím, že ani tento vrchol oddanosti novým pánům a novým evropským hodnotám není pro řadu našich politiků nezdolatelný. Není vyloučeno, že plán dalšího pochodu na východ je připraven a čeká – i na nás. NA VŠECHNY!!!


 Karel Petřík

 

Vidlákova levice děsí i přitahuje.

Vidlákova levice děsí i přitahuje.

Karel Petřík 

24. září 2025
Zatímco Vidlákova levice stranou STAČILO budí paniku nejen u vládnoucích stran a politiků, ale i v části veřejnosti, probruselská levice a její podrobování si národních států tvořících EU je v naprosté pohodě.

Nenávist až za hrob

Nenávist až za hrob

Karel Petřík 

19. září 2025
Tato slova jsem až do dneška pokládal za metaforu. Smrt pana Charlie Kirka však pozměnila můj názor.

Jak dál

Jak dál

Karel Petřík 

8. září 2025
Vraťme se od nenávisti a soubojů k jednání a hledání. Vraťme se od problémů vesmíru na Zem. Nezavírejme oči před lumpárnami těch, co předstírají, že bojují za naše blaho a postavili se nad zákon.

Od ministryně obrany k ministryni války?

Od ministryně obrany k ministryni války?

Karel Petřík 

31. srpna 2025
Tak použití taktických jaderných zbraní na Ukrajině nás podle ministryně Černochové neohrozí. Paní ministryně si patrně neuvědomuje, že by tím došlo k porušení tabu pro použití jaderných zbraní, které vydrželo od roku 1945, tedy 80 roků.

I bližního s jiným politickým názorem můžeme mít rádi

I bližního s jiným politickým názorem můžeme mít rádi

Karel Petřík 

19. srpna 2025
Neberme střety politiků jako normu našeho chování k lidem s jiným politickým názorem. Nenechme si vzájemně vnutit radikální nesmiřitelnost.

Rovnováha sil kontroly vzdušného prostoru v západním prostoru Pacifiku se mění?

Rovnováha sil kontroly vzdušného prostoru v západním prostoru Pacifiku se mění?

Karel Petřík 

11. srpna 2025
Neviditelné čínské stihačky J 20 přeletěly nejstřeženější vzdušný prostor v Asii – Cušimský průliv. Jak se může měnit rovnováha? Ta přece buď je nebo není.